FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
24. oktoober 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Millal te viimati puutusite kokku politseiga?

mann 11.11.2008 10:36

0 Ja kas olite süütu ohver:) või siis olite ise pattu teinud?
Kommentaarid: [6]
Fergie 13.11.2008 10:02
juunis viimati ja hästi tobedalt. Tulin just autoga poest (1km sõita) ja ei viitsinud turvavööd kinni panna. Ja nagu naksti tänav enne minu tänavat oli politsereid ja võtsid kõik kurjamid kinni. Sain 900.- TURVAVÖÖ eest.....nüüd panen iga kord kinni, nii nõmedalt ei tahaks enam vahele jääda. Ja aasta aega patune nüüd ka.
Marusja 11.11.2008 19:26

0 Sain kah paar kuud tagasi trahvi kiiruse eest.Kuid hiljuti oli ebameeldiv kokkupuude samuti, niisiis, hommikul ennem 7, keegi taob ja peksab ukse taga, läksin siis ust avama ning politsei oli uksetaga ning küsis korteri omanikku, kelle ametlik elukoht ei ole siin korteriski.Üürikorteri võlud :(
Kuid oleks võinud, siis vabandada või miskit, et nii vara või siis viisakal kõnetoonil vähemalt suhelda, kuid see osa oli nel küll vajaka!
Milaana 11.11.2008 12:43

0 mina sain trahvi umbes paar kuud tagasi,käisin töö juures oma uuel graafiul järel,st.aega läks seal ca.10min.ja ma parkisin auto maja ette 2 rattaga kõniteele,nii umbes 15-20cm.oli mu auto kõnnitee peal,jalakäijatele jäi veel oma 1.5m ruumi,nii et isegi kaksikute vankriga oleks sealt vabalt läbi mahtunud,aga juhusliklt sõitis mööda munitsipaalpoitsei ja muidugi tehti trahv kohe ära,ma tegelikult isegi nägin läbi klaasukse,et üks vennike seal toimetb mu auto juures,läksin välja ja üritasin seletada,et ma töötan selles asutuses ja tulin vaid mõneks minutiks,et järgmise kuu graafik võtta ja lähen kohe minema,aga too vennike ei tahtnud midagi isegi kuulda,ütles,et rikkumine on rikkumine ja saan trahvi,käskis oma kontoorasse kohale ilmuda,et seal siis otsustab täpselt ära mis ja kui palju.õnneks mul varasemaid rikkumisi polnud olnud ja tehti ainult hoiatusmenetlus ja trahv 150.-,ei oskagi öelda kas olin süütu ohver või mitte,endale muidugi tundub,et sain asjatult,sest ma ju ei seadnud kellegi elu ega tervist ohtu,ma ei teagi mida arvata,kuna trahv oli nii väike,siis nagu ei ole selle peale rohkem eriti mõelnudki.
varblaseke 11.11.2008 11:57

0 Mulle vilistati sel aastal, kui tahtsin vales kohas üle tee minna. Trahvi ei saanud. Aga naerma ajas küll - majadevaheline ala, kus autosid peaaegu ei sõidagi ja ülekäigurada on tehtud sinna, kuhu inimeste teekond poe ja kodude vahelt ei ulatugi. Ühe sõnaga, jube ring tuleb teha, kui tahad liikluskuulekas olla, aga ma tavaliselt ei taha, kui oma raskete toidukottidega kodu poole venin :)
Julia 11.11.2008 10:40

0 u pool aastat tagasi sain trahvi vales kohas tee ületamise pärast. Ikka süütu ohver:)
mann 11.11.2008 10:36

0 Niisama huvi pärast küsin....sain eile trahvi kiiruse eest:(
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster