FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
24. oktoober 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Cafe Tao

Vera 29.10.2008 10:38

0 Tere,

Minul siis selline värske kogemus...
Eile tuli isu sushit sööma minna ja otsustasime sõbraga Cafe Tao kasuks. Silk´is varem juba käidud ja Cafe Tao selline uuem koht. Nii, et siis läksime tšekkima.
Kõik ilus-kena, meeldiv interjöör, hubased kahesed lauad, kena uus koht.
Ettekandja neiuke nooruke tõi menüü lauda ja küsis, kas soovime midagi alustuseks juua. Tellisime teed ja hakkasime menüüd uurima. 3 minuti pärast oli ta tagasi ja küsis kas oleme valmis tellima. Kuna aga polnud, siis ütlesime, et valime veel.
No nii umbes paari minuti pärast olime valikud teinud ja asetasime menüüd kenasti kombekohaselt suletuna laua nurgale.
Ja mis siis juhtus!!!??? :D
Me ootasime 30 minutit, et ettekandja tuleks tellimust võtma!!!! Aga tal ilmselgelt polnud selleks lahtist aega! Ta jutles teise ettekandjaga leti taga magusasti. Kuna me pole sellised "sõrmenipsutajad-vilistajad"- tüüpi kliendid, vaatasime lihtsalt äraootava pilguga tüdrukute poole :) ja nemad vaatasid meid ka :D aga mida polnud, oli tüdrukute, vabandust ettekandjate, selge arusaam oma eesmärgist ja tööülesannetest selles kenas kohvik-restoranis.
Kui olime juba pool tundi oodanud ja pilke vahetanud, läksime ise leti äärde tellima, sest kaua sa ikka jutled ja teed jood kui kõht on päeva lõpuks ka tühi.
Ja siis läks sebimiseks... nagu oleks rootsi kunnid märkamatult majja sisse astunud. Oli vaja laudu koristada, iga 10 minuti järel küsida, kas kõik on hästi ja kas soovime veel midagi. Peale meie oli restoranis veel kaks paarikest.
Sushi oli hea, vastas ootustele. Nii, et kui teil on kannatust oodata vähemalt 30 min ettekandjat, kuni ta tuleb tellimust võtma, siis soovitan kindlasti minna sinna einestama. Aga kui ootate elementaarset viisakuts ja harjumuspärast meeldivat teenindust, siis jääge oma varasemate valikute juurde ja ärge toitke ettevõtet, kes ei suuda palgata teenindjateks kedagi muud kui äsja keskkooli lõpetanud kenasid näitsikuid, kel puuduvad elementaarsed kogemused ja eelteadmised kliendikesksest teenindamisest!
Kommentaarid: [0]
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster