FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Igatsus...

mays 25.08.2008 11:20
Elame mehega koos juba päris kaua aega. Vahetevahel käin ma vanematel külas ja olen seal päris kaua aega. Kui mehe käest küsida, et kas sa igatsed mu järele ka, siis ta ütleb absoluutselt. Võin kuuaega ära olla ja ta vahepeal ei helista ega saada sõnumeidki. Tekibki küsimus, et kas see mees ikka armastab mind või mitte. Haiget teeb see, et mina igatsen ja tema ei igatse. Nagu ma ei läheks läheks talle korda ja ta oleks minuga koos ainult harjumisest. Teie oleksite solvunud selle peale?
Kommentaarid: [3]
Tõruke 28.08.2008 11:24

0 loomulikult oleksin solvunud ja tahaksin teada kas üldse on siis mõtet koos elada sellise mehega kes ei igatse ega hooli minust. mis mees selle peale kostab. ütleb, et armastab, aga ei igatse vä ja on suhteliselt suva kas sa oled olemas või mitte???
Mirjam 25.08.2008 13:18

0 sel juhul ei ole su mehel sinust sooja ega külma kui ta isegi huvi ei tunne millega sa tegeled ja kus oled. Kas te siis omavahel ei räägi, et kas on üldse sellisel kooselul mõtet kui mees sust tegelikult ei hooli. See ju näitab hoolimatust.Mina poleks lihtsalt solvunud vaid laseksin ka jalga kiiresti. Mis sa raiskad ennast sellise mehe peale.
mays 25.08.2008 11:21
absoluutselt mitte siis st.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster