FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

kutsekool

sicy 12.08.2008 19:14

0 Et lähen siis homme vestlusele, erialaks keskkooli baasil hotelliteeninduse eriala, kuid probleem on selles, et ei teagi mis mind seal ees ootab.:$ et kas keegi teab, mis küsimusi testis olla võib või midagi sellist?
Kommentaarid: [1]
Musipall 12.08.2008 20:02
Lühikirjeldus Hotelliteeninduse eriala lõpetanu töötab majutusteenust ja sellega kaasnevaid teenuseid pakkuvas ettevõttes. Hotelliteenindaja tunneb majutusettevõtte teenuseid, oskab neid tutvustada ja müüa.

Ta valdab kliendi sisse- ja väljaregistreerimise protseduure, omab ülevaadet reserveerimise põhimõtetest ning oskab arveldada erinevate teab majutusstatistika põhimõtteid, oskab organiseerida saabujate tubade ettevalmistamist. Ta teab toiduvalmistamise aluseid ja oskab valmistada lihtsamaid toite ning kliente toitlustamisel teenindada. Ta oskab koristada ja hooldada tube.
Hotelliteenindaja teab Eesti ja kohalike huviväärsusi ning turistidele suunatud teenuseid ning oskab neid klientidele eesti keele, matemaatika ja võõrkeele keskmine hinne
-kutsesobivustest
-vestlus, mille käigus selgitatakse kutsesobivus ja võõrkeeleoskuse tase.
Teadmised ja oskused Õpilane omandab koolis teadmised ja oskused järgmistes valdkondades: hotelli- ja turismimajanduse alused, klienditeenindus ja kutsepsühholoogia, müügitöö, puhastusteenindus, hotelli vastuvõtutöö korraldus, toiduvalmistamine, hügieeniõpetus, restoraniteenindus, jookide õpetus ja baaritöö, asjaajamine ja bürootehnika, majandusõpetus, arvutiõpetus, võõrkeeled, hotelliruumide hooldus, majapidamistöö korraldus, tööohutus ja töötervishoid.

Vajalikud omadused ja võimed
Hotelliteenindaja töö eeldab teenindus- ja suhtlemisvalmidust, pingetaluvust ja oskust kiiresti reageerida erinevates olukordades. Väga oluline on hea väljendus- ja keelteoskus.
Tööga kaasneb materiaalne vastutus, mis nõuab ausust ja täpsust.
Töö eeldab valmisolekut töötamiseks ka puhkepäevadel, riiklikel pühadel, õhtusel ja öisel ajal.
Karjäärivõimalus Vahetuse vanem, administraator, teenindusjuht
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster