FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Otsin endale asendajat uue klubi avamispeole Kopenhaagenis 20.6, sõit-majutus tasuta, teenistus väga hea!

Cathrine 14.06.2008 12:36
Tere!
Olen tantsija ja teen ka hostessitööd ühe Tallinna agentuuri kaudu mitmetes Euroopa klubides. Otsin endale 20. juuniks asendajat Kopenhaageni kesklinnas avatavasse uude klubisse "The Secrets" (ei saa kahjuks ise minna kuna juhtus väike õnnetus). Klubi on uus ja avamispidu on just 20. juunil. Enamus tüdrukutest on seal meie agentuurist ja Eestist. Mõned on juba kohal (praegu töötavad sama omaniku vanas klubis), paar tüdrukut lendavad enne avamist kohale. Meie agentuuri juhataja sõidab ise ka avamispeole, läheb autoga läbi Stockholmi (Tallinnast väljub 19.6) ja võtab kaasa 3-4 tüdrukut. Kuna klubi ja meie agentuur tahavad avamispeo teha väga suurejoonelise (tuleb palju rikkureid ja vippe) ja ühtlasi promoda uut klubi uutele tüdrukutele Eestist siis on seekord erandina võimalik minna tööle ka vaid üheks õhtuks (tavaliselt on lepingud 1-2 kuud). Kes saavad 19.6 kaasa sõita (hetkel autos vaba veel 2 kohta) nendele makstakse kinni kõik sõidukulud ja majutus, muidugi teenivad nad ka 20.6 õhtul kena raha (seoses avamispeoga tõotab teenistus tulla hea!), ning 22.6 hommikul saabuksid tagasi Tallinnasse. On võimalik kohe võtta ka leping ja jääda pikemaks ajaks, aga kui nii äkki ei saa siis saab hiljem tagasi lennata, mõistagi eeldusel, et klubi ja töö meeldivad. Tegelikult on see ainulaadne võimalus minna üheks õhtuks klubi ja tööd "katsetama".
Veidi ka tööst ja palgast:
Tegu on väga soliidse shampanja- ja stripibaariga. Põhitöö on hostessing ehk konsumatsioon - klientidega suhtlemine ja neile tuju loomine eesmärgiga neid kallutada tellima shampanjat.
Hostessid on ka tantsijad, st teevad õhtu jooksul oma valitud muusika järgi mõned mõneminutilised lavaetteasted - lühikesed strip-show'd.
Kliendid tellivad vahel lisaks shampanjale tüdrukutelt ka lapdance'i (sületants).
Taani eripära on see, et seadus lubab stripata vaid siis kui kaugus kliendist on vähemalt 4 m. Seega lavashow toimub distantsilt ja lapdance on ilma stripita. Ja alati on tüdrukul õigus keelduda lapdance'ist ebameeldiva kliendiga. Üldiselt tellitakse sületantsu harva kuna Taani mehed eelistavad niisama suhelda ja shampust juua ning lavashow'd vaadata, pealegi ei ole "Secrets" klassikaline lapdance-bar vaid eelkõige shampanjaklubi.
Teenistus on super!
Garantii (päevaraha, mis makstakse alati välja sõltumata tööst, netto cash) on 75 EUR (1173 EEK).
Iga tellitud shampuse eest 10%, pudelite hinnad on alates 300 kuni 9000 EUR, seega võib ühe pudeliga teenida 469 EEK kuni 14000 EEK'i (minu enda "rekord" on shampaga ühe õhtuga teenida 12000 EEK). NB! Tüdruk ise eriti juua ei tohiks, shampa kallatakse reeglina maha või asendab barman selle alkovaba joogiga. Aga natuke ikka võib...
Lapdance'i eest saab tantsija 33 EUR iga 3 minuti eest (klient maksab 66 EUR, st tüdruk saab 50%). Oli kuulda, et klubi laseb selle hinna veidi alla, sest tavaliselt on Euroopa klubides hind kliendile ca 50 EUR / 10 min (tüdruk saab 50%), praegune hind on liiga kallis, vähe tellitakse.
Kuus teenib selle tööga sõltuvalt hooajast ja tüdrukust endast 30000-140000 EEK (puhtalt kätte!).
Töö on seaduslik, ametlik ja täiesti turvaline. Ja erinevalt paljudest eksifantaasiatest - ei mingit seksi! See on keelatud, klubi ei salli mingis vormis prostitutsiooni ja kes ka mingi "pisiteenusega" vahele jääb seda ootab ees vallandamine. Aga eks sel teemal räägib juba agentuur, muidugi kui Sul või mõnel sõbrannal peaks huvi olema.
Kui on huvi tuleks täna-homme kiiresti saata mõned fotod, vanus (tohib alates 18), pikkus, kaal, nimi ja telefoninumber meiliga agentuuri aadressile eurostrip@live.com
Agentuuril on ka koduleht http://www.hot.ee/eurostrip, aga ega seal eriti rohkem infot pole...
Kõige mõistlikum on lasta agentuuril endale helistada või veelgi parem - kokku saada. Niikuinii tuleb kokku saada, sest ilma põhjaliku vestluseta ja fotosessioonita seda tööd ei saa - lõpliku otsuse, ka tüdruk sobib, teeb ikkagi klubi.
Mis veel? Ah jaa, elementaarne ingl. vestluskeel on nõutav. Eelnevat töökogemust pole vaja, ei pea olema ka proff tantsija, st kui diskol tantsimisega hakkama saad siis saad ka selles töös hakkama. Aga ma arvan, et agentuur teeb ehk väikese kiirväljaõppe enne 19.6 väljasõitu. Meil just eelmine nädal oli proovitrenn ja 5st täiesti algajast olid 4 super, veidi lihvi ja nippe lahti seletada ning nad olid kohe valmis tööks...
Sorry, jutt läks pikaks, aga noh sai ka asjast mingi pilt antud.
Mul oleks väga asendajat vaja, kui keegi saaks aidata oleksin tänulik. Ja kindlasti tulevad nii sõit kui avamispidu mega-super-head. Olen tegelikult kadedusest roheline, et ise ei saa seekord minna
Kommentaarid: [0]
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster