FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

narkootikumid

suhkrusai 17.05.2008 19:51

0 olete kunagi proovinud? mida arvate?

ise isiklikult pole mittttteeee kunagi proovinud ja ei kavatse ka.
Kommentaarid: [35]
Änn 11.07.2008 08:45

0 Mina olen seda meelt, et k6ik (hea) v6iks ju elus ära proovida, et mitte millegist ilma ei jääks .

ps. Keegi tegi Kanepi teemal l6putöö ylikoolis, kus ta t6estas ära et kanep on sama ebatervislik kui kohvi v6i suhkur.(etv's nägin 8) )
Kristyblondy 06.07.2008 19:22
ainuke narkootikum mida ma proovinud olen ja siiani kasutan, on suits. seegi omamoodi narkootik. muid asju pole elusees proovinud ega tahagi.
kerru489 01.07.2008 01:32
Maailma pilti rikastab proovimine ( mitte tarbimine :) äkki niipalju et sa saad vähemalt aru Miks inimesed tarbivad ja Miks nad pole nõus selest loobuma pluss sa saad üle eelarvamusest et tarvitajad on need kes vajuvad põhja kellel pole tööd ja sa tunned narkomaani juba siis ära kui ta sulle vastu kõnnib tänavapeal mis pole tegelikkuses nii vaid need võivad olla ka inmesed kellel on töö pere ja kellega sa suhtled igaäevaselt teadmata et nad on tarbind võibolla juba aastaid. :)
Baby-Pinkie 04.06.2008 08:51
kunagi päris ammu proovisin kommi ja tareeni(vanasti anti haigetele, et nad valu ei tunneks, aga see tekitab ikka hallukaid ka) algul oli lahe, sest kõik mured kadusid ja oli mõnus olla, mis sest et midagi eriti aru ei saanud...ükskord oli selline olukord, et võtsime sõbrannaga kommid sisse ja jõime viina...katsus sõitis täiesti ära...läksime vette, lihtsalt ligunema...ei tea miks?? pole õrna aimugi:D aga nalja sai...ja meie arvasime et olime pool tundi vees kuid tegelikult olime 4 tundi....:D
aga ma ei ütle et narkootikumid head asjad on ! enam ei tegele sellise asjaga üldse....kuna varsti on vaja perekonnale mõtlema hakata (Y)
aga kui sul on huvi nende vastu, siis ma ütlen niipalju et proovi ära, ega see ju midagi ei tee...ja veel eriti siis kui esimest korda proovid...

aga halb asi on see et kui sa paned kommi, siis tea et see seisab sul 6 kuud veres...ja kui on 3 või 4 kuu parasjagu käsil siis tea, et see laks võib sulle uuesti peale tulla, minuga juhtus nii...jube kohatu oli olla, sest olin parasjagu bussis:D

aga ka mina pole narkootikumide poolt, sest tegelikult on nad niii mõtetud asjad, pigev osta poest viina või midagi muud ja joo end lihtsalt täi, ka siis on enesetunne parem,. kuni hommikuni:D

aga eks kõik ise teavad, mida teevad eksju:D ???
aily 02.06.2008 19:30

0 kunagi ammu sai kommi proovitud, hea oli.. aga enam ei tegele sellise asjaga.. Aga muidu ikka EI narkootikumidele, eriti systlad, vihkan sellist asja.. Aga ex igayx ise teab mis endaga teeb..
piilupart 26.05.2008 00:20
Hehee, tarbimise ja proovimise vahel on suhteliselt ähmane piir. Ennast nimetaksin siiski proovijaks, mitte narkomaaniks, sest enam ei tarbi midagi ega näe selleks ka vajadust. Lolliks pole ma ka kedagi nimetanud, seda tegid sa kallike, MissVirgin, ise oma kommentaaris.
christina 22.05.2008 18:22

0 rahu rahu, arvan et nii vampiiritaril kui ka missvirginil on 6igus oma arvamusele ,m6lemad oskate h2sti vastu vaielda ja arutleda :D see nagu debate juba :D
ma olen ka paar ainet puhtast huvist proovinud ja ei kahetse, lisas puberteedile veidike s2rtsu
Vampiiritar 22.05.2008 16:52

0 Polegi öelnud, et mulle keegi oleks sildi kleepinud......ja vaidlen ja avaldan arvamust, sest see on foorum, see koht ongi selle jaoks välja mõeldud :)
Ja muideks.....võtangi vabalt....elu on liiga lühike, et mõtetute asjade pärast põdeda :))
MissVirgin 22.05.2008 11:41

0 Vampiiritar,ega konkreetselt sinu kohta keegi narkar ka pole öelnud ja sulle silti külge pannud,aga ikkagi hakkasid kohe tulihingeliselt vaidlema...kordan su enda sõnu,peale sinu on siin teisigi kommenteerijaid,võta vabalt:D
Vampiiritar 22.05.2008 10:21

0 Kallikene - lolliks nimetasid sa oma kommentaaris ennast ise :))
Positiivne on see, et selline teema on tugevat vastukaja leidnud.
Ja otse ei ole sulle keegi kitsarinnaline öelnud.....peale sind on teisigi kommenteerijaid.
Ei saa võtta kõike nii isiklikult.
Kui sulle laksu all inimese vaatepilt jube tundub ja ise proovima kunagi nõus ei ole - OK....väga hea. Polegi kellelegi soovitanud, et kõik peavad proovima või oled loll.
Võta vabalt :))
MissVirgin 21.05.2008 22:56

0 mingit"
MissVirgin 21.05.2008 22:42

0 kusjuures tahtsin veel lisada,et mina ju algul kedagi narkariks ei tembeldanud,ainult avaldasin oma arvamust,et ei taha uskuda,et narkootikumid igit moodi maailmapilti avardavad,sellepeale aga kukkus lemon mind kohe kitsarinnaliseks ja piilupart lolliks sõimama. sry,minu meelest näitab see pigem nende endi lollust ja kitsarinnalisust.
MissVirgin 21.05.2008 22:37

0 esiteks, Vampiiritar, sina leiad,et on nõme kui keegi siin foorumis proovijaid narkariteks tembeldab,aga kui neid kes proovinud ei ole kohe kitsarinnalisteks lollpeadeks tembeldatakse siis see ei aja kurjaks we?mina ja minu lähemad sõbrannad ei ole kunagi narkootikume proovinud ja seda mitte sellepärast,et ei oleks võimalust olnud vaid lihtsalt sellepärast,et ei ole tahtnud,kusjuures oleme selle üle uhked. olen küll suhelnud inimestega kes paneva kommi igal nädalavahetusel ja olen näinud kõrvalt pilves inimesi. jah,on selgesti näha,et inimesel on sel hetkel ülihea olla,aga samas on näha ka seda,et viimane asi mida see inimne sel hetkel mõtleb,on see kuidas ta kõrvalt vaatajale paistab. ja see vaatepilt on minumeelest tõelislt kole,eriti veel kui noored tüdrukud laksu all on,ise ei tahaks iialgi selline olla.
Strawberry 21.05.2008 14:21

0 Nooremana olin väikestviisi sõltlane!
Kõik algas marihuaanast.
Siis proovisime amfetamiini ära(hakkas meeldima), 1 kord tõmbasin end üle ja kukkusin kokku, peale seda ena ei tahtnud.
Ööklubides käies tuleb veel nüüdki ette, et sõbrannadega võtame paar ecstasyt või paneme kokaiini.
bibih 21.05.2008 14:17

0 Mina ei ole proovinud. Ma lihtsalt kardan, et see kogemus võib mu elu äkki nii totaalselt muuta. Äkki juhtub nii, et ei näegi ilma narkotsita pärast mingit elu mõtet ega tunnegi millestki rõõmu kui pilves just ei ole.
Praegu tundub elu nii ilus ja tore. Ei tahaks oma praegust maailmanägemust halliks muuta selle "kirgastava narkokogemusega".
Kunagi käisin tihedalt läbi inimestega, kes aeg ajalt kanepit ja ectasyt tegid. Nägin, millised nad olid ja kuulsin, mida nad rääkisid. Hirmujudinad ajavad peale mingid nihu läinud laksud, mis panevad tõmblema, värisema või oksendama. Suht tobe oli näha, kui oma peika laksu all võis pool tundi järjest mitte millegi peale naerda nii et pisarad jooksid.
Aga teie, kelle maailmapilt on narkokogemustega avardunud ja selle kõige üle nii õnnelikud olete, rääkige täpsemalt oma kogemustest ja uuest maailmapildist. Mis see siis on, mille võrra te rikkamad olete?
Vampiiritar 21.05.2008 13:13

0 No piilupardi jutt.....see selleks. Lihtsalt kurjaks teeb, et kohe pannakse silt külge - nii sina oled nüüd narkar.
Ja üleüldse on ju teema proovimisest.....siin aga kohe kui keegi tunnistab proovimist, siis oled vastaste meelest juba narkar ja mõtetu inimene.
Ja kõik asjad, mis meile ei meeldi, ei pruugi üldse üdini halvad olla. Nagu keegi juba ütles - elu ei ole must ja valge.
Sinner 21.05.2008 12:41
Ükski narkootikum ei jäta külmaks ega tundu mõttetuna, kui teda õigesti on kasutatud... Muidugi on ju jama, kui oled raha millegi peale magama pannud ja siis midagi ei mõju aga kui oskad õigesti tarbida, siis absoluutselt iga narkootikum suudab oma ülesannet täita ja kindlasti ei ole see negatiivne.

Olen erinevaid proovinud - efektiga alati rahule jäänud - vb teen veel.
kekenz 21.05.2008 11:28

0 päris paljusid asju on proovitud:D aga õnnex ei hakkand külge:) aga on hea meel et ära sai proovitud ja tunda kui mõtetud need ikka on:D
Marelleke 20.05.2008 21:06

0 Vampiiritar- see millepärast piilupardile tema nö suuri kogemusi ette heideti ongi see, et tema jutust ei jäänud enam mulje , et tegemist oleks olnud proovimisega. Sõnaselgelt ütles ta et on teinud, mitte proovinud ja palju suitsetanud, mitte korra- sellest mina loeksin küll väikest viisi sõltuvuse välja .
ja sellesmõttes selle teema põhimõtte kohta , jah on küll halbu ja häid külgi, aga kas ikka enamvähem sõltlane olla on hea külg, sest piilupart pidas seda igati positiivseks mis ta oli.


Ega ma ei olegi mingi proovimise vastane, kasutamise oma küll jah. Ma täiesti usun, et mingi ühekordne kasutamine avardab silmaringi jne , aga vaevalt mingisugune narkar saaks öelda, et talle on tarvitatav aine kasu toonud.
proovimise suhtes ka nagu mingi eriti heal suhtumisel ma pole. oleneb ju täiesti inimese võimetest ja psüühikast,kes suudab tulevikus vastu panna kes mitte ja samas nagu heaküll kui oled juba ühte narkootikumi tarvitanud ja ei näe nagu sõltlaseks hakkamises mõtet, vaevalt et seda keegi näeb, aga milleks muudkui kangemat ja kangemat kraami proovida? Vaikselt siiski sõltuvus, kasvõi sellest, et oma võimete piiri testida. Ja tuleb ju tunnistada , et meil kõigil on omad piirid ja kuidas me teame, et järgmine tugev narkootikum neid ei ületa?

Üldiselt tundub mulle see piilupardi jutt veidike feik aga no ... Eks me kõik ise tea kuidas oma elu elada ja sellise teema koha pealt nagu narkootikumid kedagi kitsarinnaliseks sõimata...? Puhas debiilsus.
Kia 20.05.2008 20:42
Olen proovinud aastaid tagasi kui koolis käisin.Need samused sõbrad kellega seda hullumeelsust sai tehtud , teevad seda siiamaani ja üks isegi on surnud.Mul on ülimalt heameel, et sellest lahti sain.Kuid saan täielikult aru nendest kellel narkost raske loobuda.
Aga enam ei proovi, see on kindel!
Vampiiritar 20.05.2008 10:29

0 Proovimise ja kasutamise vahel on vahe. Mina ka ei kiida takka sellist asja....aga teema point nagu ongi selles, et inimesed jagaksid oma kogemusi - nii häid kui halbu, mitte ei hakkaks üksteist narkariks tembeldama.
Mina olen ka mõnda asja proovinud. See oli ikka väga-väga aastaid tagasi. Ei tunne uhkust ja varjama ka ei hakka. Narkarina ennast ei tunne. Ja mingit tahtmist veel proovida pole tekkinud. Korra proovitud ja nüüd jätab jumala külmaks.
Hellik 20.05.2008 10:24

0 aga miks ka mitte? kui doktorid ja endised narkarid ütlevad(ka narko portaalist saab neid andmeid lugeda), et kui kasutad kokaiini 30 päeva järjest või süstid kasvõi 1x või pruugid seeni siis oledki täis-küps narkar. miks siis siin tagant kiita, et kui tulblid ja tugevad inimesed, nii kogend ja laia silmaringiga-lollus kuubis!
Vampiiritar 20.05.2008 08:55

0 MissVirgin - kõik inimesed ei ole ühesugused ja kui sulle teiste tegevus ei meeldi, siis on see sinu probleem. Piilupart vähemalt tunnistab ausalt,mida ta teinud on ja et on sellest ka midagi õppinud. Enamus lihtsalt vannub jumalakeeli, et pole kunagi isegi proovinud, kuigi tegelikult on see vale.
Kitsarinnalised olete tõesti.
Milleks võrrelda proovimist sõltlastega?????? Ne panimõmm?!
Hellik 19.05.2008 10:17
minul on olnud kogemusi kõrvaltvaatajana- ei ole meeldiv pilt pilves ja segast inimest vaadata. kanepi suitsetajatel kaob mälu ja kui päris seente välja jõuda siis isegi võib nimetada juba narkomaaniks-seda ei ütle mina vaid doktrorid ja endised narkarid.
Mina ei leia, et kekutamiseks põhjust on sellise asjaga, pigem on kõva hoop antud organismile.
kribil 19.05.2008 10:00

0 nähtavasti siiski pole need su maailmapilti piisavalt avardanud kui teisitimõtlejaid lolliks tembeldad :P

šamanism on hoopis teine asi.
seda peaks ikka teadma, et ainult psühhotroopsed ained on vaid imetilluke osa kogu selle filosoofia juures.
ka hingamistehnikatega saab taju arvardada ja täiesti ilma närvirakke kahjustamata :)
vaevalt, et suvaline kanepisuitsetaja või tabletimaias klubitaja seda samal eesmärgil teeb...
piilupart 18.05.2008 21:04
Jah, MissVirgin, ma kardan, et sa oled lihtsalt loll =) Usu mind, olen samuti väga palju reisinud, käinud nii Hiinas, koduvalt Venemaal, Aafrikas, peaaegu kõigis Euroopa riikides, elanud mõned aastad Saksamaal, lugenud hulganisti raamatuid ja õppinud-õppinud-õppinud. Aga see on ju teadatuntud fakt, et paljud narkootilised ja psühhotroopsed ained avardavad inimese teadvust. Miks muidu enamus iidseid kultuure, šamaane jne neid siiani oma rituaalides tarbivad. Maailm ei ole tegelikult ainult must ja valge..
Cassandra 18.05.2008 19:07
Mina olen seda meelt, et iga asi tuleb ära proovida. Olen ka kanepit ja kangemat kraami teinud ja olen rahul, et see kogemus taskus on:)
Pealegi, aegajalt on pilvedes hea. Suitsetamine ja joomine on küll veidi mõttetud aga narkootikumides on küll omad maailmapilti rikastavad nüansid sees;) Selle proovimises siis...
Lemon 18.05.2008 15:10

0 appi kuidas te, süütud lambakesed, saate nii kitsarinnalised olla
Milaana 18.05.2008 12:02

0 hmm,ei taha ka hästi uskuda,et narkootikumide tarbimises või proovimises midagi õpetlikku või maailmapilt rikastavat võib olla.täpselt samuti suitsetamises või joomises.
MissVirgin 18.05.2008 10:31

0 piilupart,ja mille poolest need kogemused su elu ja maailmapilti rikastanud on?räägi siis meile vaesekestele ka ,kes me midagi proovinud pole,millest me kõik ilma oleme jäänud.ma saan aru,et reisimine,erinevate kultuuride tundma õppimine,raamatute lugemine,huvitavate inimestega suhtlemine jne.rikastab inimese elu ja maailmapilti,aga,et narkootikumid...? no sellise asja peale poleks nagu ise tulnudki.vb olen lihtsalt ise loll.
suhkrusai 17.05.2008 23:39

0 ausaltöeldes kuulen esimest korda sellist positiivset vastukaja :D
piilupart 17.05.2008 23:14
Ma muidugi ei propageeri siinkohal drooge. Igaühel ei pruugi nii tugev psüühika olla ja proovija võib kergelt sõltuvusse jääda. Sellisteks kogemusteks tuleks ikka natuke hull ka olla =)
piilupart 17.05.2008 23:03
Kunagi suurest uudishimust proovisin ikka päris palju asju ära. JA mul on äärmiselt hea meel, et neid proovinud olen. Kõik need kogemused on mu elu ja maailmapilti kõvasti rikastanud. Olen päris palju kanepit suitsetand, erinevaid seeni söönd, ecstasyt, amfetamiini, kokaiini, DMTd jne teinud. Absoluutselt ei kahetse.
suhkrusai 17.05.2008 21:33

0 noooo, ma ei usu, et saad teiste eest rääkida.
lihtsalt nagu huvitas....
MissVirgin 17.05.2008 21:26

0 aga miks küsid siis??? meie ka ei ole ja ka ei kavatse.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster