FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

siiami kass

Julia 07.02.2008 10:11

0 Kas kellegil on olnud või on, siiami kass. Tahaks võtta endale ka, aga räägitakse et ta suht kuri ja metsik pidavat olema. On sel tõepõhi all?
Kommentaarid: [7]
kribil 20.10.2008 20:40

0 tuttaval on emane.

üsna eba-kassilikud nii mõneski mõttes.
mäletan, et keegi kunagi rääkis, et nö koera-tüüpi-kassid.
ja tõepoolest, vähemalt see tuttav siiam hoiab peremeest nagu koer.

ja minu kogemustega ühtib ka see, et väga jutukad tegelased. mulle kohati käib isegi veits närvidele aga tõenäoliselt harjuks ära :P

monamakarena 20.10.2008 17:54

0 Siiamid on kõige paremad kassid üldse. Iga kass läheb kurjaks kui temaga halvasti käituda. või noh iga loom tegelikult. Mul endal ka emane noor alles kuid väga hea iseloomuga ja väga elurõõmus tegelane...

Mia26 rääkis täpselt minu kassist.

soovitan soojalt
ladykai 06.10.2008 16:40
Endal on kodus kaks siiamit, üks emane ja teine isane. Enamus kes külla tulevad ehmatavad ja ütlevad, et issand sul on siiamid, ega nad kallale ei tule, lahkudes on nende arvamus aga totaalselt teine. Täielikud pugejad on.
Kurjaks lähevad siiamid üldiselt siis kui ei saa piisavalt tähelepanu, see tõttu võtsimegi kaks, kuna endal alati aega tegeleda pole, siis on nad vähemalt kahekesi. Väga energilised on küll, jooksevad suure tuhinaga mööda korterit ringi.
Aga seda küll, et nad on üpris häälekad kassid. Kui midagi tahavad siis seda nad nõuavad ja ei rahune enne kui selle saavad.
Mia26 07.02.2008 12:27

0 Minul on emane siiam. Ja ma üldse muud tõugu kassi ei võtakski, sets siiamid hoiavad ka peremeest, mitte ainult kodu. Ta on ikka täiesti memmekas, tahab kaisus magada ja tähelepanu. Ma ei ütleks, et ta kuri on, aga teatud inimesi ta küll ei salli, kallale neile just ei karga, aga kipub hammustama ja susisema. Kui minu paidest ära tüdineb, siis lööb ka hambad sisse.
Aga tasub kindlasti võtta. Võid ju ka tema vanemate kohta uurida, see kurjuse asi pidi ka päritav olema.
Siilike 07.02.2008 10:44

0 ma pakun ka et kasvatuse küsimus või siis usutavam variant on see, et emased kassid lihtsalt on toredamad ja sõbralikumad. Isased puhta segased.
Ideia 07.02.2008 10:26

0 Minul on 10-aastane siiam kodus. Ma pole rahulikumat kassi näinud. Isegi need, kes kasse ei armasta, on minu oma peale heldinud. Samas ma tean, et minu kassi "isa" pandi magama just sellepärast, et ta muutus juba pererahva suhtes agressiivseks. Samas tema "ema" oli ka väga rahulik. Minu oma on muide ka emane. Äkki on selles konks? Igatahes ei saa väita, et kõik siiamid 100% kurjad oleks. Ma tean ka teisi kassitõugusid, keda on magama pandud just agressiivsuse pärast. Äkki on kasvatuse küsimus?:)
mann 07.02.2008 10:21

0 mul ühel sõbrantsil on Siiami kass. Minu arust jube elukas. Lõugab koleda häälega koguaeg ja hüppab jalgadesse kinni. Võmalik muidugi, et see on just tema kassi eripära. Kõver saba on ka naljakas.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster