INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. august 2019

Uudised

Enesetundest  03.07.2006
Kirsti_must-valge_090718.jpg Oot, kumb jalg see paha nüüd oligi? See, millega ei tohi hommikul voodist astuda? Vasak vist! Kui inimene hommikul peeglisse vaatab, siis on tavaliselt kaks varianti, kas see peegelpilt on meeldiv ja tujutõstev või vaatab sealt vastu üks kurnatud, halvati maganud ja väsinud nägu. Kuidas selle teise variandi puhul enesetunnet tõsta? Keegi teine ei kipu sellisel puhul ju ka ütlema „oiii, küll sa näed täna hea välja!”
Mina kuulun ka nende inimeste hulka, kellel tuju totaalselt nulli võib vajuda, kui päev on kehvalt alanud. Aga pidi olema üks väga tõhus nipp, pole küll ise katsetada jõudnud, aga räägitakse, et mõjub. See nõuab muidugi harjumist, aga proovida ju võib. Nii, kõik teie, kes te peegelpildis vaid vigu näete, alates tänasest, istute iga päev tunnikese peegli ees ja kiidate end! Otsite, vajadusel lausa luubiga, enda meeldivaid omadusi ja kiidate kõva häälega. Hiljem muudate ka puudused vooruseks ja kiidate aga jälle. Ja üldse, tuleb hommikul peegli ees endale sisendada, kui lahe, mõnus ja meeldiv see inimene seal peegli ees on. Pidi aitama. Tükki küljest ei võta, proovige ja öelge, kuidas töötab!
Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [4]

katike 03.07.2006 10:08
mulle teeb küll nalja milline padjakas ma hommikul välja näen.
aga juba kui duššiall käidud ja juuksed kammitud siis on ka normaalsem nägu peas.
merca 03.07.2006 12:13
ehh, olen ennegi proovinud, ütleme nii, et oma nägu vaadata ja ennast kiita, ega ajab naerma küll, kuigi nägu see ikka värskemaks ei tee! Mul täna just selline päev, tuju paha ei ole, aga nägu on küll parajalt paistes, aga eks see tule suurest päikeseahnitsemisest kah, ninaots on punane nagu pühademuna :)
Betty Boo 03.07.2006 12:39
Üsna tobe kukkus välja, aga naerma võib selle peale küll hakata. Külm dušš aitab ikka igasugustele padjanägudele kõige paremini. Hea tuju teeb hoopis ilus ilm - vähemalt praegu!
Tõruke 04.07.2006 15:11
Talvel on rohkem masendavaid päevi....suvel nagu ei tuleb ette.
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster