INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
17. veebruar 2019

Artiklid

Beyoncé Knowles – diivast suhteekspert   11.06.2009
Simon Gage
22_164102.jpg

Ta on staar, kes armastab oma abikaasat, kaldub kõike liialt analüüsima ja unustab õhtul enne magamaminekut meigi maha võtta. Beyoncé Knowles räägib, milline on tema paljude poolt ihaldatud elu tegelikult.

New Yorgis on kell 10 hommikul. Cosmo on saabunud täpselt sinna, kus ihkaksid olla paljud. Mispärast? Sest Beyoncé ja tema üsna väike saatjaskond sisenes just ultraglamuursesse Thompson Lower East Side’i hotelli. Naine tervitab meid paari turske mehe selja tagant tagasihoidlikult sõnadega: “Kuidas läheb?” Staar tunneb end palju vabamalt, kui arvata võiks. Ta kannab halle skinny-teksaseid oma brändilt Deréon (rõivad on näha ka ta viimases singlis “Single Girls”), halli flanellsärki Olseni kaksikute loomingust ja armsaid hõbedasi sandaale. Ta näonahk on veatu, vaatamata ülestunnistusele, et eelmine õhtu oli veninud pikale.
 “Ema ütleb, et noorena tuleb oma naha eest hoolitseda,” räägib laulja, kuid möönab: “Eile õhtul jäi nägu puhastamata. Läksin meigiga magama ega kamminud juukseid. Üles ärgates oli padjal minu näo jälg,” naerab Beyoncé. Cosmo kinnitab, et ta näeb, vaatamata hilisõhtusele magamaminekule ja varajasele tõusmisele, superhea välja. Naine ütleb, et ta on sellise rütmiga harjunud. Nagu ka oma teise singli “Halo” promomisega bestseller-albumilt “I Am... Sasha Fierce” (plaat on nime saanud tema alter ego ehk lavakarakteri järgi). Beyoncél on äsja selja taga kaks suurt filmiprojekti: “Cadillac Records”, kus ta mängib Etta Jamesi, bluusilauljat 50ndatest, ja “Obsessed”, kus kehastab abikaasat mehele, keda jälitatakse. Staaril on viimase teose vastu kõrgendatud huvi – peale selle, et ta on üks peaosalistest, on ta koos oma mändežerist isaga ka selle filmi produtsendiks. Niisiis on tema töine elu hetkel ülikiire. Lisaks veel pisidetail tema eraelust: eelmise aasta aprillis lõpetasid Beyoncé ja tema pikaaegne elukaaslane räppar-produtsent Jay-Z kõmuajakirjanduse spekuleerimise teemal “Käivad või ei käi?” ja abiellusid tagasihoidliku tseremoonia käigus New Yorgis. Ometi hoiab naine tänaseni teemat vaka all. Miks ta salatseb? Mida peidab endas tema alter ego Sasha? Beyoncé avab end meile vestluse käigus.

Cosmo: Kõik tahavad kuulda kõike sinu pulmadest. Kuidas suutsid seda saladust hoida?
Beyoncé:
Ma pole kunagi olnud seda tüüpi, kes õhkab pulmas käies: “Oo, ma tahan ka abielluda.” Ma ei soovinud suurt ja ülevoolavat pidu. Õhkkond oli väga mõnus, kuid kasulik on hoida jalad maas. Teadsin, mida tahan.

C: Paljud kuulsused räägivad, et kuna ollakse pidevalt tähelepanu keskmes, röövib meediakära pulmadelt nende võlu.
B:
Olen nõus. Minu arvates on oluline, et noored naised kogeksid elus hetki, mis oleksid vaid nende päralt, olgu siis tegemist kooli lõpuballi või sünnipäevaga, et saaks end hellitada ilusa kleidi ja muuga. Sellised momendid on toredad, kuid minu jaoks ei kuulu pulmad nende hulka. Inimesed tähtsustavad pulmapäeva üle, kuid selle sideme loomisel on sügavam tähendus. Melu on ajutine ja kaob sõrmenipsu kiirusel. Jääb vaid pühendumine. Ma pole kindel, kas inimesed ikka oskavad selle väärtust piisavalt hinnata.

C: Milline on sinu abielusõrmus?
B:
Oih, unustasin selle ära võtta. Tavaliselt teen seda enne intervjuusid, sest ei taha, et sellest kirjutatakse. Sõrmuse all on ka tätoveering, kuigi see pole mingi saladus. See kujutab number nelja, kuid tähendus jäägu saladuseks – see on minu ja mu mehe vaheline asi. (Beyoncé sünnipäev on 4. septembril, Jay-Z oma 4. detsembril ja nad abiellusid 4. aprillil.)

C: Sa vist ei armasta eriti oma abikaasast rääkida?
B:
Ei, mõned asjad on ju ilmselged ja kui neist rääkima hakata, ei lõpe küsimustejada iialgi. Ma ei arva, et peaksin oma elu kõigiga jagama.

C: Kas oled alati kiivalt saladusi hoidnud?
B:
Jah, muidugi! Olen alati armastanud privaatsust. Kui ma kooli ajal kellegagi käisin, ei rääkinud ma sellest eriti. Mulle tundub, et kui kõik minu asjadest teavad, kaob nende ilu ja puhtus.

C: Tundub, et seni on see õnnestunud.
B:
Jah. Mul on õnnelik suhe, mis on kestnud pikka aega, pikemalt kui paljudel muusika- ja filmiäris, nii et ilmselt käitun õigesti. Inimesed peavad tunnetama piiri, mida ei tohi ületada. Minu eraelu ei ole muinasjutt, mida vaadates inimesed meelt lahutavad. See on päris elu ja oluline on seda hoida vaid enda teada.

C: Kas sinu lavakarakter ja alter ego Sasha esindab su nurjatumat külge?
B:
Nii mõnegi asja võin tema kraesse kirjutada. Sasha on siiski osake minust. Ta ei tee midagi liiga hullu, ma ei pea teda häbenema. Ma ei läheks iial nii kaugele, et peaksin end välja vabandama: “Mina ei tea midagi, seda tegi ju Sasha.”

C: Kas kehastad teda ka väljaspool lava?
B:
Vahel, aga ma ei reklaami seda välja stiilis: “Nii, täna olen Sasha.”

C: Ilmselt soovitakse seltskonnas vahel, et Sashat mängiksid?
B:
Ei! No olgu, mõnikord.

C: Mängid ühes filmis soulilauljat Etta Jamesi. Kas ta oli heroiinist tugevas sõltuvuses?
B:
Oli küll.

C: Kas sa ise pole kunagi uimastitega kimpus olnud?
B:
Ei. Olen alati olnud seisukohal, et ei proovi neid. Ma pole iial mõelnud kaifis olevat inimest vaadates, et tahaks ka ise seda kogeda. Las nad teevad, mida tahavad, aga mina jään oma veinipokaali juurde.

C: Kas oled kunagi purjus olnud?
B:
Jah, muidugi olen.

C: Kuidas sa švipsis peaga käitud?
B:
Ma ei joo just eriti tihti, aga purjakil peaga olen vaikne, jälgin olukorda ja lähen siis magama. Ma ei ole kuigi lõbus kaaslane. Vahel tantsin, aga tunnen, et kõik ootavad minust Sashat ja seda, et vallutaksin tantsupõranda.

C: Pinge missugune!
B:
Jah, seda küll. Kui rääkida veel narkootikumidest, siis neid ei tarvitaks ma iial. Ma ei taha teadagi, mis juhtuks, kui prooviksin.

C: Kuidas samastusid tegelaskujuga, kes oli narkosõltlane.
B:
Pidin oma elust leidma sellise kire, mis tekitab minus lausa sõltuvust, ja seda siis rolli mängides “asendusainena” kasutama.

C: Mis see oli?
B:
Seda ma ei saa öelda.

C: Püsid suurepärases vormis kurvikust kaotamata. Mis on sinu saladus?
B:
Oleks mul vaid saladus. Teen ringtreeningut ning jooksen iga päev umbes neli kilomeetrit. Kui olin oma parimas vormis, ärkasin kell kuus hommikul. Proovin seda rutiini taastata, aga ei ole veel suutnud. Teen ka palju kükke.

C: Seepärast sul ongi siis supervormis tagumik?
B:
Jah, vormis reied ja kannikad. Ma teen päris palju koostööd eratreeneriga, aga ma ei naudi tegelikult trennitegemist.

C: Kas treener peab sinuga kurjustama?
B:
Oh ei, me ei kakle. Mõistan, et kui ma ei tee nii, nagu ta käsib, olen ju mina see, kes on laval vormist väljas.

C: Kas pead dieeti?
B:
Hooti. Praegu söön palju köögivilja ja joon vett. Hommikuks võtan täisterahelbeid, lõunaks salatit ja kala ning õhtuks köögivilja. Väga igav toitumiskava.

Loe edasi juunikuu Cosmopolitanist...

www.cosmopolitan.ee

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster