INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
17. veebruar 2019

Artiklid

Cosmo muusa – Heidy Purga  24.05.2009
Kirsi Altjõe
66_102800.jpg

Heidy on visionäär selle sõna kõige puhtamas tähenduses – ta teeb suuri tegusid ja mõtleb väärt mõtteid. Uuenenud R2, Eesti Laul ja Aastahitt on ainult mõned killud tema edumosaiigist. Aga vahel meeldib Heidyle lihtsalt laisk olla, näiteks laupäeva hommikuti.

Vanus: 34
Amet: Raadio 2 peatoimetaja, Eesti Laulu ja Aastahiti produtsent
Kodulinn: Tallinn
Suurim saavutus: koos õega suvekuumuses mitmekilomeetriste vagude kõplamine

Kas 2009 on siiani olnud hea aasta?
Mina tunnen end hästi, sest vaatamata üldisele olukorrale on aset leidnud nii palju uut ja huvitavat. Alates innovatsiooniaasta väljakuulutamisest ja EV aastapäeva kontserdist, kus esines palju kohalikke artiste. Sealt edasi tuli kohe Eesti Laulu finaal, millele järgnes täiesti uus muusikafestival Tallinn Music Week.

Milline on fiiling pärast edukat Eesti Laulu?
Ilmselt nagu ikka suuremate asjade puhul, on pärast nende lõppemist pigem tühi tunne, aga uusi ideid tekkis hulgaliselt, kuidas järgmisel sügisel kõike veel paremini teha.

Näed üritustel alati efektne välja, milline on sinu igapäevane riietusstiil? Suhteliselt juhuslik, peaasi, et oleks mugav, kannan peamiselt teksaseid. Olen ammu loobunud ostmast asju, mille elujõud kustub paari pesukorra järel. Hindan kvaliteetseid materjale ja rõivaid, mille kallal on vaeva nähtud, mitte odaval lapstööjõul treida lastud asju. Pidulikumal puhul kannan hea meelega Eesti disainerite loomingut.

Jaga meiega mõni hea nipp, kuidas end kiiresti ilusaks teha?
Head asjad ei juhtu kunagi kiiresti. Minu peal need imenipid ilmselt ei tööta. Kui oled väsinud ja kurnatud, ei peida seda ei külm dušš ega vist ka mingi huule- ja juukseläige. Siis peab lihtsalt puhkama.

Loe edasi maikuu Cosmopolitanist...

www.cosmopolitan.ee

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster