INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
17. veebruar 2019

Artiklid

Jah, ka sul on G-punkt  20.05.2009
Jane Katz
77_102531.jpg

Uuringud kinnitavad, et kõigil naistel on olemas see väike müstiline ala, mis on võimeline tekitama hullutavat naudingut. Sinu ees on info, mida vajad, et seda maagiat rakendada.

Isegi siis, kui sa ei ole G-punkti võimu isiklikult kogenud, oled kindlasti sellest tupes asuvast jõulisi aistinguid tootvast erogeensest tsoonist kuulnud. Kuid sageli tekitab see teadmine ka suurt pettumust, sest paljude naiste jaoks on see mõnupaik üsna raskesti tabatav. Kuigi G-punktile tähelepanu pööramises ei ole midagi uut – seksiuurijad on sellest aastaid pajatanud –, on enamik teadlasi ja meedikuid olnud üsna skeptilised, kas selline asi tegelikkuses ikka üldse eksisteerib.
Meil on sulle suurepärane uudis. G-punkt on vägagi reaalne osa su anatoomiast – seda on dokumenteerinud nii arstide poolt tehtud biopsiate kui ka MRI skänneritega läbi viidud uuringute tulemustes. Tänu uuele tõestusmaterjalile teame nüüd kindlalt, et igal naisel on võimalus kogeda kontsentreeritud seksuaalset naudingut, kaasa arvatud võimsamaid orgasme. Viimases on veendunud ka ajakirja Journal of Sexual Medicine peatoimetaja, San Diegos asuva Alvadaro hospidali seksuaalmeditsiini direktor Irwin Goldstein. Ole tähelepanelik, me juhatame sind kohale – järgnevate suuniste abil leiad oma G-punkti kindlasti. Kui oled selle edukalt tuvastatud, siis selgitame sulle, mida sa eriti õndsate tulemusteni jõudmiseks peaksid tegema.

Millega siis täpselt tegu on
G-punkti suuruse üle vaieldakse. See asub 2,5–5,1 cm kaugusel tupeavast kõhupoolses seinas ning võib katta 0,6–5,1 cm pikkuse ala. “Punkti all paikneb väga tundlik kude, mis õigete puudutuste korral päästab valla seksuaalse õnnetunde,” teatab Indiana ülikooli Bloomingtoni tervise- ja kehakultuuriõppeasutuse seksuaalse tervise edendamise keskuse direktor ja juhtteadur Debby Herbenick. G-punkti aistingud on mõnede naiste arvates intensiivsemad, kui kliitori stimuleerimisel tekkivad tunded, sarnanedes soojale hoovusele, mis kandub kõikjale üle kogu keha.
Isegi eksperdid, kes G-punkti olemasolus ei kahelnud, polnud täpselt kindlad, kas tegemist on konkreetse näärmega või närvilõpmete kogumiga, mille alguspunkt ulatub kliitori alumisse ossa. Üks asi oli neile aga selge: G-punkt on omaette organ, mille analoog leidub ka meeste organismis. G-punkti tuntakse kui n-ö naissoo eesnääret, kuna selle kude ümbritseb ala, mis toodab sarnaseid kemikaale nagu meeste oma. “Eesnäärme ülesanne on eritada seemnevedelikku, kus seemnerakud saavad liikuda,” selgitab Goldstein. Meeste eesnäärme ning G-punkti vahel eksisteerib veel teinegi sarnasus. Osad naised ütlevad, et kogevad G-punkti erutuse puhul sellist märgust, mis ei sarnane ühegi muu stimulatsiooniga kaasnevale. Mõned aga teatavad, et orgasmi saabudes ejakuleerivad nad läbipaistvat lõhnatut vedelikku.

Kust seda leida
Lama selili ja lõdvestu – esimesele G-punkti missioonile minek nõuab veidi kannatlikkust. Alustuseks aja jalad harki ning kõverda need põlvedest – nii on tupp avatud ja sellele pääseb hõlpsasti ligi. Keera peopesa ülespoole ning sisesta tuppe kaks sõrme sõrmeotsi kõhu poole surudes. “Otsi käsnjat ja veidi krobelist ala, mis sarnaneb veidi suulaele,” selgitab Inimese Seksuaalsuse Uuringute Instituudi abiprofessor Celeste Hirschman. Kui sa pärast mõneminutilist otsingut ei ole ikka veel midagi leidnud, siis keskendu andunult mõnele seksuaalfantaasiale. Kui oled erutunud, siis täitub G-punkt vedelikuga, paisub ning suureneb. “G-punkti on lihtsam üles leida, kui oled erutusseisundis,” ütleb Hirschman. Punkti üles leidmisele vihjab veider vajadus ruttu pissile minna. “Kuna G-punkt asub kusitile niivõrd lähedal, võib selle puudutamisel vallanduda vältimatu vajadus tualetti lipata,” seletab naiste seksuaalsust uuriv Bat Sheva Marcus. WC-sse ei ole siiski vaja joosta – tegemist on valehäirega. Pärast paari sekundit see tunne möödub ning tõenäoliselt koged peatselt õhetamapanevalt kuuma aistingut, mis muutub selle paiga puudutamisel ja silitamisel üha intensiivsemaks. Jätka sooloeksperimenti erineva kiiruse ning tugevusega ning ära üllatu, kui jõuad orgasmile üha lähemale ja lähemale. Ära hoia end tagasi, vaid koge iseenda seltsis superintensiivset G-punkti orgasmi ning asu alles siis oma mehele näitama, kuidas tema saaks sind selleni viia.

Kuidas juhatada meest G-ni
Tead ju küll, kuidas su mees suhte alguses katse-eksituse meetodil su keha mõnupunkte tundma õppis. Arvatavasti läheb G-punktiga samamoodi. Ükskõik kui innukas ta selle potentsiaali avastama ka poleks, on see enamiku meeste jaoks üsna tume maa. Hõlpsaim viis teda otsingutesse kaasata: las ta pistab su vagiinasse üks või kaks sõrme ning kobab õrnalt tupe kõhupoolset osa. Kui tal on probleeme punkti leidmisega, siis julgusta teda sind suudlema, su nibusid või “kiisukest” hellitama – tuleta meelde, et mida erutunum oled, seda enam su G-punkt ka välja “pungitab” ning seda lihtsam on seda avastada. “Võiksid tagumiku alla paar patja asetada ning jalad rohkem harki ajada – see muudab su tupeava laiemaks ning võimaldab mehele parema ligipääsu,” ütleb seksuoloogia professor Danielle Harel USA Inimese Seksuaalsuse Uuringute Instituudist. Kui mees on õige punkti ära tabanud, siis palu tal seda aeglaste ja õrnade ringlevate liigutustega masseerida. Proovige erinevaid variante, näiteks number kaheksa kujulisi hellitusi või kiiret pulseerivat toksimist. G-punkt talub päris suurt survet, nii et võid paluda tal seda isegi tugevamalt pigistada. Üks G-punkti stimuleerimise tehnika, mida peaks kindlasti proovima, on toksimine. “Las ta kasutab tugevaks ja pidevaks G-punktile koputamiseks ainult oma sõrmeotsa,” juhendab Harel. “Selle tegevuse suurepärasel mõjul on bioloogiline põhjendus,” seletab ta. “Kõige intensiivsemalt mõjuvad puudutuse paar esimest sekundit, ning seda mis tahes kehaosal. Toksimisel tundub, nagu puudutaks ta sinu G-punkti esimest korda üha uuesti ja uuesti, luues niimoodi aistingulaineid, mis kulmineeruvad uskumatu orgasmiga”.

Seksiliigutused, mis suurendavad G-punkti mõnu
Naine peal on kindel G-punkti mõnu võidupoos. Mõtle veidi: kui oled mehega näod vastamisi, ent toetud väikse nurga all veidi tahapoole, on peenis juba iseenesest tupe ülemise osa vastas ning isegi kõige väiksem liikumine võimaldab sel hõlpsasti sinu G-punkti stimuleerida. Lisaks omad sa peal olles kontrolli nii sügavuse kui ka kiiruse osas ja saad end seada mehe peenise suhtes sellisesse asendisse, et ta tõuked kogu aeg punktile pihta saavad,” õpetab Harel. Ka koerapoos pakub maksimaalse ligipääsu G-punktile, kui lamad kõhuli, jalad vaid veidike laiali. “Kui oled kõhuli ja su jalad asuvad suhteliselt lähestikku, on tupe seinad üsna kokku surutud. Sel juhul on peaaegu võimatu, et mehe peenis su G-punktiga kokku ei puutu,” ütleb Herbenick. Ära alahinda ka misjonäripoosi. Võta kasutusse veidi täiustatud variant: lama selili, põlved kõverdatud ja jalalabad vastu voodit. Aseta paar patja tagumiku alla ning kergita veidi puusi. Mees peaks tõusma põlvili, su puusadest kinni haarama ning tegutsema veidi ülespoole suunatud liigutustega – nii pääseb peenis tupe kõhupoolsele osale paremini ligi. “Selles asendis tunnetad hästi, kuidas iga tõuge stimuleerib täpselt su G-punkti,” ütleb Harel.

Loe edasi maikuu Cosmopolitanist...

www.cosmopolitan.ee

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster