INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. juuni 2019

Filmiuudised

Mida teate Chuck Norrisest?  02.08.2012
Sonatiin Grupp OÜ, monika.kaljusaar@sonatiin.ee
CN2_124236.jpg

Chuck Norrisega ei tasu naljatada – tema näol on tegemist kuuekordse maailmameistriga karatees, ta omab musta vööd tae kwon do-s ning ta on leiutanud oma enda võitluskunstide vormi, milleks on „Chun Kuk Do”.

Endise ameerika õhujõudude ässa Chuck Norrise näitlejakarjääri üks esimesi tõsisemaid rolle oli legendaarse Bruce Lee filmis „Way of the Dragon“ („Draakoni teekond“). See roll tegi temast tõsise tegija filmimaastikul.

Chuck Norris on mänginud rohkem kui 20 filmis, kuid tõelise tuntuse saavutas ta teleseriaaliga „Walker, Texase korravalvur“. Veelgi rohkem tuntust on ta saavutanud tänu väljamõeldud naljakatele faktidele tema kohta.

Esimesed faktid tema kohta ilmusid internetis 2005. aastal. Sellel ajal oli tema teleseriaalil „Walker, Texase korravalvur“ eriti suured reitingud.  Ameerika koomik Conan O'Brien hakkas oma saates Texase korravalvurit parodeerima kasutades selleks seriaali süžeed, kus Norris saab oma jõududega jagu kõikidest kurikaeltest. Samal ajal näidati televisioonis ka reklaame Chuck Norrisega, kus ta õpetas ameeriklasi õigesti elama. See kõik andis naljadele hoogu juurde.

 Conan O'Brieni paroodiad said tõelisteks hittideks, kui nad ilmusid internetis. Naljad, mis said alguse Texase korravalvuri kohta, arenesid aga naljadeks Norrise enda kohta ning need kõik naeruvääristavad tema üleloomulikult absurdset jõudu. Praegusel hetkel ringleb internetis üle poole miljoni naljaka fakti Chuck Norrise kohta.

Isegi Norrise uue filmi „Palgasõdurid 2“ võtetel sündis uus naljakas fakt tema kohta. Maandudes Sofia lennujaamas vormisid meeskonna liikmed uue nalja: „Chuck Norris ei külasta Bulgaariat, Bulgaaria külastab Chuck Norrist.“

Mõjukas ajakiri „Time“ küsis näitlejalt tema arvamust naljade kohta ja milline neist talle endale kõige rohkem meeldib. Sellele vastas näitleja, et need faktid ei solva tema eneseväärikust ning mõned lausa meeldivad talle. 2009. aastal andis kirjastus «Tyndale Publishing» välja ka raamatu Chuck Norrise faktide kohta, mis on näitleja enda poolt heaks kiidetud. Mõned faktid on näitleja postitanud ka enda veebileheküljele.

Lihtsalt käige ära aadressil http://www.chucknorris.com  ja kutsuge ta enda sõbraks facebookis, või muidu kutsub ta teid!

10 naljakat fakti Chuck Norrise kohta:

Chuck Norris on võimeline sibulad nutma ajama.

Kui liikluspolitsei peab Chuck Norrise kinni, siis laseb ta nad minema hoiatusega.

Tulnukad on olemas, jah... Aga nad ootavad kuni Chuck Norris on surnud, siis ründavad.

Chuck Norris on juba käinud Marsil, sellepärast seal ei olegi elumärke.

Chuck Norris ei kanna kella. TEMA otsustab, mis aeg on.

Chuck Norris suudab aatomi poolitada. Paljaste kätega.

Evolutsiooni kohta pole mingit teooriat. On ainult nimekiri loomadest, kellel Chuck Norris elada lubab.

Inva-parkimiskoht ei tähenda, et see on mõeldud invaliididele. See on tegelikult hoiatusmärk, et see koht kuulub Chuck Norrisele ja kui sa sinna pargid, siis sinust saab invaliid.

Chuck Norris ei saa kunagi peksa, ta teeskleb, et vastastel oleks ka põnevam.

Chuck Norris osales kord härjajooksul. Ta kõndis.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster