INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. juuni 2019

Filmiuudised

Maailma üks esireketeid Novak Djokovic võitleb vaenlastega filmis „Palgasõdurid 2”  18.07.2012
Sonatiin Grupp OÜ, monika.kaljusaar@sonatiin.ee
expendables-2-sylvester-stallone_143851.jpg

Maailma üks esireketeid Novak Djokovic võitleb vaenlastega filmis „Palgasõdurid 2”

Mitte keegi ei saa tema reketi löökide vastu. Maailma üks tugevamaid tennisiste Novak Djokovic ei väsi üllatamast omal alal – nimelt saab tema reketist surmav relv pahade vastu filmis “Palgasõdurid 2” („Expendables 2).

Maailma üks esireketeid tunnistas, et ta mängis hea meelega iseennast Hollywoodi superfilmis, kuna tema jaoks oli see huvitav seiklus.

Veel enam, kuna tennisist on tuntud oma näitlemisoskuse pärast, oli see tema jaoks tore väljakutse. Nimelt on serbialane on võitnud publiku poolehoiu mitte ainult oma suurepärase mänguoskusega, vaid parodeerides oma kolleege spordis. Seega on tema vaatamine tenniseväljakul topeltrõõm.

Tavaliselt saadab tema paroodiaid tenniseturniiri ajal tormilisem aplaus, kui mõnda tema suurepärast lööki reketiga. Eriti õnnestunult parodeerib ta  Maria Šarapovat ja Rafael Nadali. Edukate paroodiate pärast on tema hüüunimeks pandud ka „Joker”.

Novak Djokovic meenutab, kuidas ükskord tähtsa mängu ajal kuulis ta publiku seast kisa, mis nõudis temalt paroodiat. Kuid sellel korral raputas sportlane pead, justkui küsides: „ kas publik oli sinna kogunenud klounaadi või tennist vaatama?”

Sportlasele pole ka võõras esineda reklaamides. Novaki sõnul on tema kõige hullumeelsem kogemus selles vallas reklaam, kus ta pidi mängima tennist lendava lennuki tiival.

Hulljulge tennisist väidab, et adrenaliin, kaamerad ja filmis näitlemine on kõik asjad, mis pakuvad talle naudingut. Võibolla proovib sportlane oma professionaalse karjääri lõppedes kätt Hollywoodis?

Igal juhul, saab kuulsa tennisisti debüüti kinos näha juba augusti lõpu poole, aga senikaua saab näha katkendit sellest, kuidas Novak Djokovic teeb oma reketiga pahadele tuule alla.

http://www.youtube.com/watch?v=TdKgdhMKMxo&feature

 

 

 

 

 

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster