INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. juuni 2019

Filmiuudised

Legendid Arnold Schwarzenegger ja Sylvester Stallone koos ekraanil!  31.05.2012
Sonatiin Grupp OÜ, monika.kaljusaar@sonatiin.ee
Ex2_EST_104945.jpg

 Kõikide aegade kõige mehisema filmi „Palgasõdurid 2“ („Expendables 2“) esilinastuseni on jäänud veel paar kuud, kuid Sylvester Stallone või Sly nagu teda hellitavalt kutsutakse, jagas juba oma muljeid uue filmi kohta koos oma igiammuse sõbra ning konkurendiga märulimaastikul – Arnold Schwarzenegger´iga.

Need kaks märulilegendi on juba ammu tahtnud koostööd filmimaastikul teha ning on sellest korduvalt oma karjääri jooksul ka rääkinud, aga tundub, et just viimasel ajal on see teoks saanud erinevate filmiprojektide raames: “Palgasõdurid”, nüüd ka “Plagasõdurid 2” ja uus Mikael Hafstrom´i triller “The Tomb”. Arnold paljastab, et sellele on lihtne põhjendus: “Oleme alati tahtnud koostööd teha Sly´ga, aga vahest on probleemiks, et isegi liiga palju. Tundub, et ajastus oli vale ja pakutud projektid ei sobinud. Me mõlemad oleme alati nii hõivatud olnud erinevate projektide raames, aga peale poliitilise karjääri lõppu tundub, et kõik jooksis paikka ning meil on koos väga lõbus töötada.”

Silvester Stallone lisab omalt poolt, et koos tööd tehes on neil väga tore ning nad on justkui kaks vana sõjaratsut,  kes räägivad kõige veidramatest asjadest planeedil. Kuigi oma karjääride alguses olid mehed nagu kaks alfaisast, kes üksteist üle trumpasid, siis Sly arvates täiendavad nad teineteist.  Tänu omavahelisele konkurentsile oli neil võimalik vaadata, kui kaugele nad saavad märuližanrit arendada, sest kahjuks on selline vanakooli märul hääbumas ning asendunud uue ajastu kangelastega, kellel kõigil tunduvad olevat üleloomulikud võimed.

Inimesed aga pole suhtunud actionkangelastesse alati kõige positiivsemalt. Levinud on arvamus, et kui näitleja valib selle tee, siis ei löönud ta filmimaailmas läbi. Aga Sly kummutab selle ja vastab sellele: „ Et olla hea märulikangelane, siis ei piisa ainult musklitest, sa pead mõjuma ekraanil hea meelelahutajana ning võitma inimesed enda poole. Tema arvates on ainult umbes 6 näitlejat saavutanud selle tema elu jooksul ning arvatavasti just neid me näemegi ka temaga koos ekraanil filmis „Palgasõdurid 2“.

Stallone lisab ka veel, et „Palgasõdurid 2“ peaks olema kõikide fännide rõõmustamiseks täis nendele omapäraseid klišeesid, mille poolest nad tuntud on. Seega rõõmustage fännid nagu Arnold ütleks on nad tagasi ja meie publik saab neid nautida koos terve maailmaga alates 17. augustist.

Täispikka intervjuud meestega saab näha siit:

http://www.expendablespremiere.com/1/post/2012/05/interviews-with-sly-arnold-discussing-the-tomb-expendables-more.html

GPI info

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster