INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. juuni 2019

Filmiuudised

"LUMEVANGID"  17.02.2012
Sonatiin Grupp OÜ, monika.kaljusaar@sonatiin.ee
The_Grey_EST_With_data_M_110503.jpg

Ellujäämise triller “Lumevangid“ Coca Cola Plazas 2. märtsist.

Hollywoodi staarnäitleja Liam Neeson leiab ennast Alaska liustikest pärast seda, kui nende lennuk alla kukub. Arktiline metsik kliima pole aga kaugeltki kõige raskem oht, mis teda ees ootab.

 Juba märtsi alguses, mis on ka talvehooaja lõpphetk, esilinastub Eesti kinodes hooajale vastav film „Lumevangid“, mis jõuab vaatajateni tänu ambitsioonikale seikluspõnevike režissöörile Joe Carnahan´ile.

See on lugu naftapuurijate meeskonnast, kelle lennuk kukub alla keset Alaska metsikut loodust. Ellujäänud peavad võitlema oma elu eest, olles oma kodust sadu kilomeetreid eemal ning trotsima arktilist kliimat ja surmavaid vigastusi.

Varsti aga selgub, et ebainimlik kliima on üks nende väiksemaid muresid, kuna läheduses on kari metsikuid verejanulisi hunte, kes ei taha kergest saagist loobuda. Algab dramaatiline võitlus, kus inimeste kasuks räägib ainult nende mõistus, tahe ja soov koju jõuda.

Selles lahingus looduse vastu juhib inimesi iiri näitleja Liam Neesoni karakter. Olles varemgi  taolistes tingimustes näidelnud, paneb näitleja viimasel ajal erilist rõhku oma seikluslikele rollidele:  „Batman alustab“, „Röövitud“, „A-Rühm“. Ta on kandideerinud mitmeid kordi Oscarile ja Kuldsele Gloobusele ning ta on üks tänapäeva nõutumaid meesnäitlejaid Hollywoodis.

„Lumevangid“ esilinastub kinos „Coca Cola Plaza” 2. märtsist ja filmi toob vaatajateni „Garsu pasaulio irasai” (GPI).

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster