INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
26. juuni 2019

Eesti uudised

Valgus kõnnib Kadriorus 2014

12.09.2014

Järgmisel neljapäeval, 18. septembril, kell 19.00 lõpetab Kadrioru park oma suve taas  Valgus kõnnib Kadriorus 2014 festivaliga. Hämaras Kadrioru pargis, süttivad tuhanded küünlad ja tõrvikud ning õhtu täitub muusika ning müstikaga. Iga-aastase suursündmuse jooksul on külalistel võimalik kogeda erinevaid valguslahendusi pargis, elava tulega kujundatud pargiruumi ning ainulaadset kultuuriprogrammi.

2014 aastal on festivali alale paigutatud üle 6000 küünla ja tõrviku ning pargiruumis kõndides võib märgata erinevaid ja huvitavaid erilahendusi nii maas kui õhus. Luigetiigil, Lilleaias, Kontserdiväljakul, Lossi esisel alal, pargi kanalites ja mujal võib kindlasti leida midagi müstilist ja sooja.

Festival algab kell 19.00. Õhtu jooksul astuvad üles; Maarja bändiga, Hedvig Hanson ja Peeter Jõgioja oma meeletu showga mis on ainult selleks õhtuks loodud. 
Õhtu peaesineja on ansambel Traffic, küll aga mitte traditsioonilisel kujul. Koos Trafficuga võib laval näha ja kuulda ligi kümmet solisti ning muusikut, kelle kohta täpsem info avalikustub juba esmaspäeval. 

Lisaks paneme külastajatele südamele, et festivali alal on alkoholi tarbimine keelatud, kuna tegemist on sündmusega mis on mõeldud tervele perele. 

Et festivali külalistel oleks ka selgem siht festivali ajal pargis olemas, siis riputatakse üle Kadrioru pargi puudele ja seinadele suured festivali Kaardid. Kaarti saab ka internetist näha Kadrioru Pargi kodulehel alates 15. september

Õhtune programm on kõigile tasuta ning lisainfot leiab:

www.kadriorupark.ee ja www.facebook.com/kadriorupark

 

Caspar Lootsmann
VKK 2014
projektijuht

caspar@kadriorupark.ee

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster