INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
17. veebruar 2019

Uudised

Enesetundest  03.07.2006
Kirsti_must-valge_090718.jpg Oot, kumb jalg see paha nüüd oligi? See, millega ei tohi hommikul voodist astuda? Vasak vist! Kui inimene hommikul peeglisse vaatab, siis on tavaliselt kaks varianti, kas see peegelpilt on meeldiv ja tujutõstev või vaatab sealt vastu üks kurnatud, halvati maganud ja väsinud nägu. Kuidas selle teise variandi puhul enesetunnet tõsta? Keegi teine ei kipu sellisel puhul ju ka ütlema „oiii, küll sa näed täna hea välja!”
Mina kuulun ka nende inimeste hulka, kellel tuju totaalselt nulli võib vajuda, kui päev on kehvalt alanud. Aga pidi olema üks väga tõhus nipp, pole küll ise katsetada jõudnud, aga räägitakse, et mõjub. See nõuab muidugi harjumist, aga proovida ju võib. Nii, kõik teie, kes te peegelpildis vaid vigu näete, alates tänasest, istute iga päev tunnikese peegli ees ja kiidate end! Otsite, vajadusel lausa luubiga, enda meeldivaid omadusi ja kiidate kõva häälega. Hiljem muudate ka puudused vooruseks ja kiidate aga jälle. Ja üldse, tuleb hommikul peegli ees endale sisendada, kui lahe, mõnus ja meeldiv see inimene seal peegli ees on. Pidi aitama. Tükki küljest ei võta, proovige ja öelge, kuidas töötab!
Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [4]

Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster