INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
kodumaisest kaubandusvõrgust
37%
välismaalt
30%
kaltsukast
25%
ise õmblesin
4%
lasin õmmelda
4%
Hääli kokku: 1922 Näita tulemusi!
PARTNERID
18. oktoober 2019

Kirsti Timmeri veerg

Tehnikasajand kirsti3_103404.jpg

Tartu lähedal asub koht nimega Lähte. Möödunud nädalavahetusel kogunesid seal need tublid noored, kes tegevad kooliraadiotes ja kellel huvi ka tulevikus meediavaldkonnas tegutseda.

Loe edasi...
Aknaaugumees kirsti3_111938_171016.jpg
Tänase loo kangelane on mul viimase kuu jooksul millegipärast korduvalt meenunud. Möödunud kuul käisin ma Tallinna vanalinnas asuvas Köismäe tornis igavesti uhkel juubelipeol. Kell näitas paar tundi üle südaöö, kui ma endale takso tellisin. Läksin seda ta
Loe edasi...
24.veebruar kirsti3_111938.jpg
Eile hommikul avastasin oma mailboxist Anu Saagimi kirja, palvega vaadata pingviinide paraadi ja seda siis omalt poolt kommenteerida.
Esmalt olgu märgitud, et mood mind ei huvita.
Loe edasi...
Mehed pesupoes kirsti3_172759.jpg
Vaatasin neljapäeval Reporterit. Eve Kallaste lõik meestest pesupoe naisteosakonnas. Oli minu arvates päris vaimukas ja armas lugu. Huvitav, et ise just samal teemal mõni aeg tagasi ühe sõbrannaga rääkisin.
Loe edasi...
Eestlasi on kerge ärritada. kirsti3_142840.jpg
Möödunud nädalal üritasin ma oma arvamuslooga juhtida vanemate tähelepanu sellele, et nad ikka hoolsalt kodus lastele liiklusest räägiksid. Hoiataksid, et punase tulega ei tohi üle tee minna ka siis, kui täiskasvanud seda teevad. Ja mis juhtus?!
Loe edasi...
Punane. Kollane Roheline. kirsti3_084454.jpg
Ma oleks autost välja tulnud ja sellele vanaeidele tou pannud, aga ta oli nii juhmi näoga, et minu andmata jäänud obadus ei oleks teda ka päästa suutnud.
Loe edasi...
Vares vaga linnukene.... kirsti3_093257.jpg
Ehk Fred Jüssi linnuaabits ;-)
Ajal mil elu on ümberringi nii keeruline ja kõik asjalikud inimesed räägivad majandusraskustest ja pankrotistunud firmadest, kutsun ma teid hoopis linde vaatama!
Loe edasi...
Hiline Tõehetk kirsti3_090904.jpg
Ei ole ma tänagi originaalne, jahun samal teemal, millest kirjutavad kõik uudisteportaalid. Kuidagi hinge läks mulle see viimane Tõehetk. Ma arvan, et ma pole ainus.
Loe edasi...
Tants ja laul tõe ümber kirsti3_090502.jpg
Selleks, et jõuda tänase loo juurde, pean ma alustama natuke kaugemalt. Saatest „Eesti otsib superstaari”. Fenomenaalne saade. Mitte seal ülesastunud lauljate, vaid neid hinnanud zhürii tõttu.
Loe edasi...
Kirpputori kirsti3_084345.jpg
Teema, millest täna juttu tuleb on jälle paljudele tuttav. Kuhu panna oma kasutatud riided ja mööbel?
Lugu siis järgmine. Paar korda aastas teen ma kodus garderoobis suurpuhastust.
Loe edasi...
Ajakirjanik on inimesele Hunt! kirsti3_084901.jpg
Minu tänane lugu on kuri. Võib-olla kutsun ma endale kaela ajakirjandusjumalate kauakestva viha ja raevu, aga ausalt öeldes on mul sellest juba suht savi!
Loe edasi...
Elukutse Netikommentaator kirsti3_091214.jpg
Algatuseks pean raskelt ohkama. Ma olen paar päeva teinud tõsiselt rasket tööd-lugenud netikommentaare. Jumal, selle suure negatiivsuse koorma all võib ju surra!
Loe edasi...
Agressiivne müügikampaania kirsti3_083744.jpg
Ma kaldun arvama, et iga telefoniomanik on kokkupuutunud teemaga, millest ma täna juttu teen.
Kuus kuud tagasi, päeval mil ma saabusin sünnitusmajast koju oma pisipojaga, sain ma kaks suhteliselt erinevat telefonikõnet.
Loe edasi...
Nagu filmis! kirsti3_091313.jpg
Uskumatud lood on ikka elust enesest!
Istusime eile ühes meeldivas söögikohas ja üks sõber rääkis oma viimasest „bändibussifilmielamusest.” Filmist, peale mida ei teki kunagi isu vigiseda söögikohtades teenindajatega.
Loe edasi...
Asjad on armsad, asjad ei nuta kirsti3_103609.jpg
Olete te vaadanud turist-jaapanlasi? Neid, kellel vasakus käes salvestab videokaamera ja paremas sähvivad fotoaparaadi välgud. Kahe käega salvestavad, aga mitte midagi ei näe.
Loe edasi...
Arhiiv
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster