INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. september 2019

Kirsti Timmeri veerg

Hiline Tõehetk  22.10.2008
kirsti3_090904.jpg Ei ole ma tänagi originaalne, jahun samal teemal, millest kirjutavad kõik uudisteportaalid. Kuidagi hinge läks mulle see viimane Tõehetk. Ma arvan, et ma pole ainus.
Algul ei saanud ma aru, milleks see paar sinna saatesse läks. Selleks, et oma musta pesu võimalikult suure vaatajaskonna ees pesta? Enda nässus suhte arvelt raha koguda? Milleks?
Saate lõpus jäi mulle aga mulje, et neil oli vaja end teisele arusaadavaks teha. Mulle tundus, et need kaks pole vist kordagi istunud rahulikult maha ja rääkinud sellest, mis toimub ühe ja teise hinges. Kas on seda seganud eelarvamused või uhkus, teavad ainult nemad kaks, aga mina olen veendumusel, et kui need kaks meeldivat inimest oleks sellisesse satesse varem sattunud, oleks üks perekond jäänud kokku. Muidugi on see vaid minu oletus ja see ei maksa midagi, aga mul oli tõesti väga kahju sellest perest. Mõlemad ju igati sümpaatsed inimesed ja juba ainuüksi fakt, et naine tuli oma mehega kaasa, räägib enda eest.
Mul on tuttav perekond, kus ka suhted suht sassis. Vähemalt nii väidab selle pere naispool. Kõik tema sõbrannad on temapoolse versiooniga kursis, ainult, et see kes tegelikult naise tunnetest ja talle mittesobivatest olukordadest teadlik peaks olema-tema ei tea midagi. Ehk siis, naine kurdab kõigile, aga oma mehega ei räägi. See on olukord mida ma kuidagi mõista ei suuda. Mis mõtet on haliseda sõbrannale, tema su meest ju teisiti käituma ei pane, ei suuda isegi seletada miks härra nii käitub. Miks ei suuda inimesed istuda punaveiniga küünlavalgel maha ja rääkida rahulikult sellest mis üht ja teist häirib? Kuulata, mis vastaspoolel öelda. Kui oma mehega avameelselt rääkida ei julge, no andke andeks, kellega siis veel? Sama pere meespool on kaljukindlalt veendumusel, et temal on elus vedanud. Tema võib käituda nii, nagu pähe tuleb, tema naisele sobib kõik. Tema naine on kõigega rahul. Vot kus on mehel elu! Mina olen absoluutselt seda meelt, et suhte aluseks on avameelsed vestlused. Teisi, pean silmas kõrvalisi isikuid, oma probleemidesse kaasata ei ole mõtet, aidata nad ju kuidagi ei saa. Ehk peaks selliseid Tõehetki meie telekanalitel rohkemgi olema, et need, kes omavahel hakkama ei saa ja nõustajaid pelgavad, saaks kusagil suud puhtaks rääkida. Saaks vähemalt teada, mida teine mõtleb!
See kirjutis ei ole üldsegi mõeldud targutamiseks ega õpetamiseks, aga.....kui teie suhtes on midagi, mis tundub,et on jäänud lahti rääkimata. Säästke sõbranna aega ja oma telefoni akut, minge parem poodi, ostke midagi eriti maitsvat ja istuge kaaslasega rahulikult maha. Olge üksteisega ausad ja te näete tulemusi.
Ilusat sügist soovides. Kirsti.
 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster