INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. september 2019

Kirsti Timmeri veerg

Kirpputori  24.09.2008
kirsti3_084345.jpg Teema, millest täna juttu tuleb on jälle paljudele tuttav. Kuhu panna oma kasutatud riided ja mööbel?
Lugu siis järgmine. Paar korda aastas teen ma kodus garderoobis suurpuhastust. Enamjaolt tähendab see seda, et need riided, mida ma aastast aastasse kusagile tahapoole riputan ( lootuses, et ühel päeval saabub ka nende kandmise aeg) lendavad kaarega garderoobist välja. Teine osa on need hilbud, mis mingi emotsiooniga ostetud, aga ripuvad koos hinnasiltidega ilusasti reas ja ma tean täpselt, et nii nad sinna rippuma jääksidki. Kotti ja garderoobist välja! Ja siis on muidugi virnadega neid riideid mida mu teismeline tütar enam oma kapis näha ei soovi, ikka need, mis teda mingil põhjusel „sakivad”. Aga asjad on ju enamjaolt täiesti uued. Ära visata ei raatsi, kusagil kuklas on teadmine, et on ju perekondi, kus need riided kindlasti kasutust leiaksid. Ma olen kunagi Ilumaailma lehel ka kirjutanud nende perede otsingutest. Helistades läbi Tallinna sotsosakondi selgus, et Tallinnas tulevad kõik perekonnad kenasti toime ja mingit abi neil vaja ei ole. Tore! Aga maasektoris? Muidugi ei hakka ma oma hilbu ja jalatsikottidega mööda Eestimaad seiklema ja abivajajaid otsima. Pakkisin koti kokku ja viisin ühe suure (aga viletsas seisus) maja ette prügikasti kõrvale. Enne kui autosse jõudsin istuda, olid huvilised platsis. No äkki läks õigesse kohta.
Mida teha aga mööbliga? Kui teed kodus suuremat remonti ja vahetad ka sisustuse välja. Ja kui see eelmine sisustus ei ole mitte kulunud ja kole, vaid lihtsalt ei sobi sinu uue elamisega. Kuhu see siis panna? Ma absoluutselt ei vehi siin praegu kätega ega näita näpuga, ma tahaks lihtsalt teada. Äkki on keegi samas olukorras olnud ja oskab soovitada. Või on mõni tore tudeng üürinud Tallinnas korteri, aga tuba veel puha tühi. Mina saaks mõne esemega aidata, aga küsimus ikka selles-kuidas abivajajani jõuda? Teie lood ja ettepanekud on igati teretulnud.
Kirsti.
 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster