INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. september 2019

Kirsti Timmeri veerg

Päikene paistab... kirsti3_125432.jpg
Kui mina väike olin sõitsime me vanematega igal suvisel laupäeval-pühapäeval bussiga, nagu kilud karbis, Piritale. Randa. Minna tuli hommikul väga vara, siis sai kohta valida.
Loe edasi...
Lasteaiapaanika kirsti3_105429.jpg
Mäletate kuidas Tallinna linn aastaid tagasi järjest lasteaedu sulgema hakkas? Hooned renditi juuksuritele, jõusaalidele, notaritele ja kellele veel.
Loe edasi...
Kelle käes on rahakott? kirsti3_090853.jpg
Üheksakümnendate algul, kui tekkisid esimesed „uusrikkad,” (oi ma lülin seda sõna!) oli mul üks tuttav abielupaar, kus meespool oli tõesti kopsaka sissetulekuga. Naine oli väikeste lastega kodus ja ei pidanud muretsema ei söögi ega riiete pärast.
Loe edasi...
Televiisorimees, palun räägi minuga! kirsti3_095643.jpg
Tere, mina olen sõltlane-telekasõltlane! Ma arvan, et nii võiks end tutvustada päris paljud inimesed. On ju teilgi tuttavaid, kes hommikul ärgates teleka „on”-nuppu vajutavad ja alles magama minnes „offi” otsivad. Ehk olete isegi üks nendest?
Loe edasi...
Võõrad suled kirsti3_091518.jpg
Kunstküüned...silikoonid...juuksepikendused-küll on nõme, eksole! Oi kui tihti sellist suhtumist võib kohata. Parem las need rinnad ripuvad ja katkised, murduvad küüned on ikka etemad!
Loe edasi...
Sinu pere kirsti3_121728.jpg
Ma olen olnud sünnipäevalauas koos naisterahvaga, kellel on kolm kõrgharidust ja teab mitu kraadi, aga kes jättis suhteliselt kummalise mulje. Nimelt teatas see naine ühel hetkel, et lapsed on nagu projektid.
Loe edasi...
Kes kuidas kirsti3_084404.jpg
Minu vanaema ütles kunagi, et tema ei oska puhata. Kui tal midagi teha ei olnud jäi ta lihtsalt haigeks. Raskesti küll, aga isegi mõistetav.
Loe edasi...
Depressioon kirsti3_094235.jpg
Umbes viisteist aastat tagasi tuli kolleeg Harry Kingo ühel järjekordsel telemaja peol minu juurde ja küsis ega mul mingit surt jama ei ole juhtunud. Ma jäin ammulisui teda vaatama.
Loe edasi...
Millal alustada dieediga? kirsti3_083552.jpg
Igal inimesel on õigus oma arvamusele, kuna nüüd hakkab minu Ilumaailma-veerg ilmuma ka Elu 24 lehekülgedel, on kõikide lugejate arvamused teretulnud. Loomulikult ikka teemasse paluks!
Loe edasi...
Laste sünnipäevad kirsti3_083519.jpg
Tänapäeval on väga mugav pidada lapse sünnipäeva. Kõikvõimalikke mängutubasid ja lastele mõeldud peopaiku tuleb aina juurde. Mulle sellised kohad meeldivad. Lastel tegevust jagub, kindel aeg ja pärast ei pea ise mööda maja mänguasju...
Loe edasi...
Kodusistujad teavad kirsti3_083547.jpg
See lugu ei ole absoluutselt mõeldud nendele inimestele, kes hommikul korralikult tööle suunduvad ja peale viit õhtul toidupoe kaudu koju hakkavad tulema. Teie jaoks täiesti võõras mure.
Loe edasi...
Elumugav mugav elu kirsti3_084253.jpg
Väikese inimese sünniga kaasnevad teatud asjaajamised. Näiteks nimepanek, haigekassa informeerimine, kõikvõimalikud toetused jne. Kui mu eelmine laps sündis, olid toimingud ikka samad, ainult, et siis tuli veel iga ametniku juurde isiklikult kohale minna.
Loe edasi...
Läheb hästi kirsti3_084956.jpg
Kui ma kaks ja pool aastat tagasi oma pojaga sünnitusmajast koju hakkasin tulema, tõi sotsiaaltöötaja kingituse Tallinna linnalt. Lisaks üpris jubedate värvidega titariietele olid pakiga kaasas erinevate firmade mähkmepakid.
Loe edasi...
Mitmes Eesti? kirsti3_085435.jpg
Vaatasin Võsa-Petsi saadet ja tundsin talle sügavalt kaasa. Kohutav ikka, millega ja kellega sa oma ajakirjanikutöös pead kõrvuti seisma. Mitte, et see mind imestama paneks, tänu oma tööle olen ju isegi selliseid inimesi hordide kaupa näinud, aga ikkagi..
Loe edasi...
Abielu poolt või vastu? kirsti3_083951.jpg
Küll sellel teemal on seoses selle uue pereseadusega viimasel ajal jahutud. No jahume siis veel. Igal inimesel on selles osas kindlasti oma arvamus. Mina ei mõista seda turvatunde-juttu.
Loe edasi...
1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmised» Värsked uudised
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster