INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

VIVIENNE WESTWOOD kutsub patustama  21.06.2007
viviann_141935.jpg

Westwoodi uus lõhn SIN GARDEN mängib lubatu ja lubamatu piiril.
Peitus inglise maa-aias.Kaunis kevadpäev. Õhk on puhas, rohi on lopsakas. Tuul kannab edasi lindude laulu ja lillede lõhna. Maailm tundub värske. Avatud kirele, avatud armastusele.

OTSI MIND ÜLES… Üks väljakutsuv pilk, võrgutav naeratus ja läinud ta ongi. Kadunud põõsaste rägastikku, heki taga. Siiski on ta veel kusagil seal, kuulda on naeru, mis on nii võluv ja armsam kui kunagi varem kuuldu.

OTSI MIND ÜLES… Ja jälle on kuulda seda häält, selle kaja on nii selge ja see kostub iga nurga tagant. See võluv olevus arvab, et tema peidupaik on kindel, teadmata, et ta on jätnud endast maha lõhnaloori, mille abil ma ta leian… Õhus on õrna freesia lõhna, mis on nii kaunis kui tema portselanikarva nahk, veel õhkub roosa pipra pikantsust ja vürtsikust ja mingit aristokraatliku hõngu...see on aldehüüd. Nüüd järgnen lillede kaskaadile, mis on nii elegantsed, tütarlapselikud ja puudrised. Ma aiman kannikest , heliotroopi ja iirist …Nii naiselik, nii täiuslik... Tema aura on tuntav, käegakatsutav, kus on see salapärane haldjas? Ma tunnen sooja ja võrgutavat ambrat ja sandlipuud , millele sekundeerivad tummine tammesammal ja pehme muskus . Ma jõuan lähemale, mu muusa on juba käegakatsutav…nii lähedal, nii lähedal… MA LEIDSIN SU !

Ja seal ta seisab, hingetu ja hämmingus…roosiroosad põsed õhetamas ja lilledega kleit tuules lendlemas… Vivienne Westwood`i universumist inspireeritud lõhnakarp on kaunistatud roosade ja roheliste toonidega, karbis on peidus selgest klaasist pudel, mille sees on pehme, roheline ja sädelev lõhn.
Ta astub lähemale ja sosistab:
“AVASTA MIND…SUL EI SAA MINUST KUNAGI KÜLLALT!”

HINNAD:
EdT 30 ml 785.-
EdT 50 ml 1215.-

www.ideaalkosmeetika.ee

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster