INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Ruttu rikkaks?  18.06.2007
kirsti3_105949.jpg Ma olen suur skulptuuride austaja. Eriti meeldivad mulle kivist skulptuurid. Vahemeremaades on neid kõikjal ja hinnad on väga normaalsed. Nendega on ainult üks jama, mingit suurt kuju sa ju seljas lennukisse ei tassi. Autoga ei viitsi jälle Hispaaniasse või Itaaliasse sõita, aega kulub liialt palju. Sealt kuju siia saata-suht raske. Ütlevad,et veinikoormad on nii üüratud, et raske mahutada midagi lisalastiks. Iseasi, kui keegi tuttav toob. Eestis müüakse ka imeilusaid skulptuure. Üks firma teeb seda täiesti normaalse hinnaga. Minust saab selle firma klient. Avastasin nad alles hiljaaegu. Tuttavad teadsid rääkida ka skulptuuridest Pärnu maantee ääres. Igaks juhuks sõitsime siis pühapäeval ka neid vaatama. Ma pidin ikka pikali kukkuma, need müüjad tahavad vist küll väga ruttu rikkaks saada, aga nii see vaevalt õnnestub. Kuju, mis Hispaanias müügil saja euroga on siin hinnatud üheksale tuhandele!!!! No kuulge, nii ikka ei lähe küll! Terve rekka hinna tahate ühelt ostjalt kätte saada? Kes neid ostab sellise hinnaga? Inimesed ju sõidavad, näevad, mis need asjad mujal maksavad. Ja kui on ikka selline vahe hindadel, loomulikult orgunnivad sõbrad Hispaanias mulle vajaliku skulptuuri mingi veiniauto peale ära. Maksku mis maksab, odavam on kordades ikkagi. Ja pealegi, konkurendid Eestiski müüvad kolm korda odavamalt. Sel nädalal ostan mõned iludused neilt ära! Ja olen jälle õnnelikum!
Kirsti.
Kommentaarid: [7]

merca 18.06.2007 11:03
Mida sa nende suurtega teed? Mulle ka meeldivad, aga tavaliselt ma ostan väikseid ja selle jaoks on mul kodus eraldi riiul, kuhu neid panna....ja needki ajavad närvi kuion vaja tolmu võtta :)
väike pärdik 18.06.2007 11:04
eks igaüks küsib sellist hinda nagu soovib. vaba kaubandus ja kapitalism :D
isegi tunnistad, et krdi raske on neid siia sebida.
aga kui küsida tohib, mis firmga tegu? oleks ehk isegi huvitatud.
väike pärdik 18.06.2007 11:06
oot-oot?
ma eeldasin, et tegu on aiaskulptuuridega?
aedades ja avalikus ruumis võiks küll rohkem skulptuure olla, ilus on vaadata.
nipsasjakesi koju tolmu koguma ei ole päris minu teema...
Siilike 18.06.2007 11:27
Eestis on üldse kõik asjad tohutult kalliks läinud. Kõik tahavad ratsa rikkaks saada. Nagu valged juudid :) Aga kus müüjaid seal ka ostjaid, ega muidu hindu lakke kruvita.
Betty Boo 18.06.2007 12:12
Mina jälle neist lugu ei pea. Aias on lahedad mingid omapärased kivid. Skulptuurid tunduvad kuidagi kitšina. Tulevad kohe meelde ameerika filmid, kus neid jubedaid päkapikke igale poole aedadesse on topitud.
Fergie 18.06.2007 12:57
Olen ka näinud Pärnu mnt ääres neid kujusid. Mingid valged ja vanast Roomast ja Kreekast maha viksitud....jubedad. Neid ei võtaks niisama kah kui antaks.
Kirsti 18.06.2007 15:21
Kui jäi segaseks, siis tegu on aiaskulptuuridega ja mitte jäneste-karudega. Ikka selliste ilusate naiste-meestega. Purskkaevud, meeletud vaasid jne... Mingeid päkapikke ma muidugi taga ei ajaks:-) Normaalse hinnaga müüb skulptuurikoda.
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster