INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Ummikud  24.05.2007
kirsti3_115503.jpg Oi kuidas jubedus, nimega ummik, mind vanasti närvi ajas. Lähed hommikul last kooli viima, ikka kuidagi viimasel minutil, kuigi tõusid jube vara ja siis...seisavad! Absoluutselt edasi ei liigu! Ajab ikka endast välja. Kell näitab juba ähvardavalt rusikat, sina seisad ikka nagu juurtega maas. Tänasin aga oma nutikat mõistust, et olen maasturi omanik, keerasin kõnniteele ja hops! Kooli ees! Just, just! Sõimake nüüd! Huligaan! Nii ei tehta! Muidugi ei tehta ja kurjad vanamutid sajatasid teel nii ehk nii. Sõimu sain alati kätte, aga laps jõudis vähemalt kooli. Tegelikult tuli seda äärmusabinõud ikka harva ette, aga las ma natuke liialdan ka!
Nüüd...pole rahulikumat inimest ummikus, kui mina. Ma võin seal vabalt seista ja ei aja närvi. Ei kisu kõnniteele ka. Kui laps autos magab, on isegi mõnus sedasi aega raisates seista. Ja kui laps on isa või vanaemaga kodus-absoluutselt minu vaba aeg. Null kohustust! Mõtled lihtsalt oma mõtteid või kuulad Salleri uut plaati. Mega! Seega, kui keegi äkiliste liigutustega kõnniteele keerab ja vingete sajatuste saatel nagu tuul silmist kaob- pole see mina!
Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [3]

Kassahitt 24.05.2007 09:55
ju siis sa ei vii lihtsa enam last kooli :) ja hommikuti nagunii vara juba üleval. Mina olen küll täielik närvipunt, mitte ei viitsi jõnkshaaval tiksuda meeter minutis. Püüan alati leida sellise aja, kui hommikused ja õhtused ummikud on juba lahendatud.
Fergie 24.05.2007 11:16
Kui kuskile ikka kiire on, siis ajab närvi küll. Kui pole, siis mul suht savi. Kuulan muusikat ja tiksun niisama ja jorisen laulda. Ma olen ka otsinud sellised kavalamad teeotsad ja ümbersõidud kust ummikutest saab mööda libiseda:)
pillekas 25.05.2007 14:05
mina õnneks saan tööle ja koju nii et ummikus passima ei pea. elan tallinnast väljas ja jõuan ennem koju kui minu töökaaslane teise linna otsa. aga olen olnud ükskord teadlikult ummikus ehk ei olnud muud teed valida, käisin sups poest läbi ja võtsin söögipoolist teele kaasa.. oh neid lehvitajaid ja pöialt näitajaid, et tubli tüdruk :D
rahu, ainult rahu.. kõnnitee jäägu ikka jalakäiatele ;)
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster