INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Ideaal Kosmeetika avas Pärnus, Kaubamajaka keskuses uue poe!  23.05.2007
uus_pood_115157.jpg

Avasime Pärnus juba oma 17nda poe, esimese poe mõte tekkis aastal 1999 ja see sai rajatud Tallinnasse Kristiine Keskusesse. Kuna Ideaal Kosmeetika valikusse kuulub nii taskukohaseid kui ka luksustooteid, siis sellise ideega ilupooe rajamine leidis palju poolehoidjaid ja tekitas huvi. Tallinnast edasi avasime poed Pärnus, Narvas ja Tartus ning ka väiksemates linnades ja tänaseks võib öelda, et Ideaal Kosmeetika on suurim kosmeetika poodide kett Eestis.

Loomulikult on see uhke tiitel, aga seab ka palju nõudmisi kvaliteedile. Kogu meie töökas ja kokkuhoidev tiim, püüab kliente rõõmustada parima teeninduse, asjatundlike nõuannete ja kogemusega. Tahaks loota, et klientidel on meie juures hea, et nad saavad abi oma murede lahendamiseks ja palju häid emotsioone ning tulevad ikka ja jälle meie juurde tagasi. Selleks, et lisaks heale tundele oleks IK-s käimine “sõbralik” ka rahakotile, on meil oma kliendikaart, millega saab kõik ostud 6% soodsamalt ja kõigile, kes ei oska suurest valikust oma lähedastele meelepärast kingitust leida, on meil mitmes hinnas kinkekaarte.

IK on ilupoodide kett, mis on pidevas arengus ja loodame, et hea teenindus, palju häid brände ja lai valik kutsub Teid juba varsti Kaubamajakasse IK poodi külastama.

Parfüümid ja kosmeetika kõigile!

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster