INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Vaadake peeglisse!  17.05.2007
kirsti3_082727.jpg Ühel hommikul läks eetris jutt kehakaalule. Arutasime, miks tänapäeval juba pubekate seas nii palju ülekaalulisi on. Loomulikult on süüdi vale toitumine, näksid, suure suhkrusisaldusega karastusjoogid ja päevade kaupa arvutis istumine. Aga moes on madala värvliga püksid ja nabapluusid ja moodi see vanusegrupp jälgib. Julgesin siis öelda otse, et enne vastavasse komplekti riietumist tuleks ikka peeglisse vaadata.Ka täiskasvanutel endeil. Kas on ilus vaatepilt? Või ripuvad valged lötendavad sangad üle püksivärvli? See pole aga eriti esteetiline vaatepilt, kui vabameelne inimene ka poleks. No olgem ausad, on ju inetu! Keegi meist ei taha aga sihilikult kole olla.
Oi kus tuli jälle paar kurja kirja! Mida see Timmer endale lubab? Kuidas ta julgeb? Halvustab! On õel ja kuri! No pagan! Kui astusin haigele varbale, palun vabandust, aga ehk tuleks minu sõimamise asemel ikka end käsile võtta! Siis sellised laused sedasi hulluks ei ajaks! Miks need inimesed, kellest jutt, nii tigedaks saavad? Issand, ma arvan, et iga sünnitanud naine on „sangaprobleemiga” tuttav.Mina ka, ausalt! Normaalne inimene tegeleb oma probleemi lahendamisega ja ei kibestu sellise lause peale. Huvitav, naisteajakirjad kirjutavad antud teemadel igas numbris. Kuidas sellised inimesed siis nende puhul reageerivad? Põletavad väljaande? Ei loegi seda või saadavad toimetusse sõimukaid? Kohutav. Ise nad väidavad, et nad on õnnelikud selles kaalus. Kui sa oled õnnelik, siis ju ei peaks selline tähelepanujuhtimine häirima. Õnnelik inimene ei sõima roppude sõnadega. Järelikult.... Päikest Teile ja sära silmadesse! Kirsti.
Kommentaarid: [14]

Deisi 17.05.2007 09:17
vat mina küll ei usu, et ülekaalulised saavad õnnelikud olla. Kõndida on raske, hingata on raske, ilusad riided näevad seljas nagu kotid....iseasi on siis, kui sul on mõni haigus ja sellega kaasneb kaalutõus, siis peadki ennast õnnelikuks mõtlema.
Minule käivad ka täiesti närvidele inimesed, kes on nagu põrsad ja siis topivad endale igasuguseid liibuvaid imeriideid selga. Peab ikka vaatama, mis endale selga ajad. On ju ka paksudele ilusaid, stiilseid riideid...vastavalt oma kehakaalule võiks midagi maitsekat välja valima.
laurake 17.05.2007 09:27
mina ei usu ka seda õnnejuttu. ei ole ikka õnnelik, kui midagi selga ei sobi ja rasvad lötendavad. enesetunne ju raske ja halb. olen ka tihti vaadanud inimesi, kellel sangad ripuvad ja nabapluus seljas. kole.
Betty Boo 17.05.2007 09:39
Mina usun küll, et paksukesed on õnnelikud. Mõnele kohe sobib selline pehme kiht ja kui on šefilt ja maitsekalt riides, siis on lahe juuuu!
Teine kontingent on muidugi need, kes on ennast käest lasnud ja siis vinguvad ja virisevad. Kui ei meeldi oma peegelpilt, tuleb midagi ette võtta. Noored inimesed, tehke trenni, vaadake mis suhu pistate ja siis pole hädaldada, et vahitakse viltu! Ja eks vastavad riided tuleks ka selga panna, mitte lipata ringi päästerõngas pükste ja särgi vahelt välja lötendamas. Jak!
Fergie 17.05.2007 10:40
Mind ajavad pigem öökima need vanemad, kes oma väikestest põngerjatest on mingid rasvarullid voolinud. Väikesest saadik ju tegelikult kujunevad välja sinu edasised maitse ja söögieelistused, aga kui vanemad on titest peale toppinud sisse igasuguseid komme ja krõpse ja burgereid, siis on pigem süüdi nemad.
Mul ühe tuttava plika elatub ainult kommidest, naine ise nunnutab, et mis ma siis teen, ta ju nii armas ja kuidas ma talle ära ütlen jne selline soigumine, arusaamata, et ise teeb just lapsele sellega paha, et ostab talle kõike, mida nagaman ainult palub.
Ja varsti rullibki mööda Eesti linna tänavaid ringi ainult paks seakari nagu ammmeeerikamaal :)
kribil 17.05.2007 11:46
saab oma kehakaalu indeksit arvutada
kribil 17.05.2007 11:50
krt, see on aadressil kliinik.ee, testid

aga mina usun, et need kes arvavad, et paksuke õnnelik olla ei saa, on pealiskaudesed inimesed :)
üleüldes teha kehakaalust nii suur probleem on tobe.

pigem on probleem selles, et naised ei oska ennast vastavalt figuurile riietada.

ja tervisliku toitumise juurutamine juba lapseeast on tõesti oluline.
sipsusirtsu 17.05.2007 15:34
kindlasti saavad ja on mõned paksukesed õnnelikud...usun mina

oli mul ükskord selline seik, et pidin kokku saama ühe naisterahvaga, keda polnud kunagi näinud...tel.ütles ta, et ma veeren varsti kohale, ega ma siis aru saanud, mis ta sellega mõtleb...lõpux ta siis tuli,kooberdas veel ukse juures nii, et paberid kõik lendasid ja oli selline hästi ümmargune kohe, siis ma sain alles aru mida selle veeremise all mõtles..väga positiivne inimene oli,jättis mulle väga sügava mulje, ning see kuidas ta enda üle lõõpis,oli ikka kohutavalt naljakas...vot sellised on toredad ja õnnelikud...mitte need,kes virisevad ja vinguvad.
sina 17.05.2007 17:49
Selle talvega on viis kilo juurde tulnud.Ometi ma paks ei ole, aga natuke ülekaalu on.Tavaliselt olen normaalkaalus, väikeste "sangadega" ja väikse kõhuga ja mind see ei häiri üldse.Ei pea pilbas olema.Meeldin endale sellisena nagu olen.Ja nabasärgiga ma ei käi.Ja mind ei häiri, kui keegi käib. See on tema valik ja tema elu.Niiet Kirsti ei peaks ka neist välja tegema ja hoopis oma elu elama, mitte teiste elu elama.
Eleanor 18.05.2007 09:36
Vot see teema mulle küll ei meeldi!
Õigem oleks vist öelda, et mulle ei meeldi sellist jaburust lugeda.
ei meeldi, et mõni naine kunagi leopardimustrilistes pükstes mööda linna ringi jooksis - see ei ole minu arvates ilus kui lühike ja mitte kõige saledam naine kannab nii mustrilisi riideid...Aga vot ma ei lähe seda pasundama kuskile ja ei pööra sellele hullupööra tähelepanu.
Kuigi ma ise ei ole paks ei salli ma inimesi, kes kritiseerivad teiste inimeste välimust. Kõige tähtsam on intelligentsus ja puhtus - see ei ole seotud kaalunumbriga.
Kole on näiteks vaadata joodiknaisi tänaval, aga ümaramaid kindlasti mitte.
Tegelikult oleks ma oodanud sellist teemaavaldust rohkem mõnelt beibelt, kes elab selleks, et ainult ilus olla...
laurake 18.05.2007 11:03
ELEANORILE
kuidas sina küll ei taipa jutu mõtet? jutt siin ju sellest, et kui inimesel on sangad, ei pea neid nabapluusi ja madala värvliga esile tooma. saab ka teisi rõivaid kanda. või siis olla rahul-mitte sõimata, kui kutsutakse üles endaga midagi ettevõtma. sina tuled kohe halvustama-kuulud ka samasse gruppi nagu need sõimajad. mina ka ei mõista neid pekieksponeerijaid. tõesti ei mõista. aga olen ka vaid 169 cm pikk ja kannan ka mustriga pükse. tuleb välja, et ei sobi. parem paks kui lühike jah?
Eleanor 18.05.2007 11:44
Laurake, minu jutu point on selles, et sellist teemat nagu kehakaal ei ole ilus kommenteerida!
Ja see pükste näide oli toodud vatukajaks autorile...
Kas selleks, et kanda liibuvat pluusi peab olema supermodell?
Meie väärastunud väärtushinnangud, et ainult ilus inimene võib kanda ilusaid riideid, on toonud noorte inimeste üha enam süübiva anoreksia.
Iga ühe oma asi mida kannab, keegi ei keela 100 kg naisel kanda liibuvat pluusi...kui ta tunneb ennast enda kehas hästi, siis ei ole sinu asi öelda, et see on kole.
Äkki tema arvab, et sina oled kole oma kirjude pükstega.

Mulle ei meeldi ka elus paljud asjad, aga tolerantne püüan ma siiski olla.
Ilu on vaataja silmades.
Vabad naised vabal maal.
On tõesti palju paremaid teemasid millest kirjutada kui teise inimese pekid.
Kõik ei saagi olla ühe puuga löödud...ja ei peagi.
laurake 19.05.2007 15:00
mina ei loe kusagilt välja, et sajakilone ei või liibuvat kanda. nabapluusist on juttu ja ole aus, et on ju kole, kui pekis üle pükste ripuvad. ma küll ei leia, et siin loos midagi halvustavat on. väga mõistlik lugu, kui oled oma pekkidega rahul, ära siis tigetse antud teemal, muidu pole rahulolu usutav.
nellax 20.05.2007 17:26
naised-naised, mis te vaidlete...;)
las igale ühele jääb oma arvamus
mina arvan ka, et las igaüks kannab, mida tahab aga normaalsuse piires. ise ei kanna selliseid riideid, kust midagi välja tilbendaks ja arvan, et tõesti on kole vaadata, kui kellelgi teisel tilbendab...selline asi paneb teised inimesed tõesti viltu vaatama...
lovegyrl 22.05.2007 17:20
See teema mulle ka eriti ei meeldi.

M6ni inimene on lihtsalt suurema kondiga tehku trenni palju tahes!!!

Just oli yks sihuke juhtum Pirita rannas:(
Pealkiri siis:

RAND ON PEENIKESTE KOHT.


Olime s6brannaga ilusal laupäeva hommikul rannas.
Meist eemal päevitas umbes 13-14 aastane tydruk( yksinda).
Kes oli tsipa tysedam aga mitte PAKS!.
Järsku tulid tema juurde 6-7 chikki umbes ja hakkasid ta kallal norima.
Kysisid Suitsu teed? Ei. Viina jood? Ei. Amfi ja savu paned? tydruk ei saanud aru sis plikad seletasid noh narkots. Amfetamiin? Ei tea vä?.Siis ta vastas et tean kyl aga ei tee ise.
Siis plikad vastasid Siis sa oled Tropp!
Siis tydruk läks eemale nendest (kiikuma).
Siis järsku yks haaras nenest tydruku pyksid ja karjus rannas ISSAND NELI KYMNÄÄÄÄÄND!!! Appi! Ma upuks ära nendesse!

Ja siis se tydruk kysis ,ja mis suurust teie kannate? To vastas 36!

M6ne aja pärast ilmusid nende juurde m6ned kutid narkots käes ( roosad tabletid). Ja siis andsid m6ned nendele plikadele plikad v6tsid sisse.
Yks pliks läks riietus kabiini selle kutiga ja bikiinid viskasid välja sealt ja arvake ise mis nad seal tegid!!!

Igaljuhul parem tsipa tysedam ja 6nnelik kui anorektik ja kes savu näost sisse ajab !...

t6siselt kahju oli rannas sellest tydrukust.
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster