INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
24. august 2019

Uudised

Tõeline imekreem JUVENALT jõudis Eestisse!!!  18.05.2007
Juvena_DNA_150306.jpg

Lõpuke ometi on šveitsi nahahooldusfirma JUVENA, valmis saanud kreemi ja emulsiooni, mille meditsiiniline taust tagab toimeainete jõudmise rakkude sisse ja ümber.

2007 aasta mais asub maailma vallutama Juvedical DNA Skin Optimizer kreem ja emulsioon, mis lisaks rakkude parema elukeskkonna tagamisele Skin Nova Tehnoloogia abil, on võimeline esmakordselt kogu nahahoolduse ajaloos, kaitsma ka raku tuuma. Raku tuum on imeõrn rakusüda, kus peitub kogu meie olemuse võti-DNA. Kõik see, mis me oleme ja kuidas käitume, on kirjas meie DNA-s. DNA on väga habras ja välistegurite mõjul kergesti kahjustuv keskkond, mis piisava kaitse puudumisel kahjustub, hakkab saatma välja valesid signaale ja põhjustab enneaegset vananemist.

Juvena uurimismeeskonda on alati huvitanud loodus ja see viis, kuidas taimed ise ennast kaitsta suudavad. Lähemal uurimisel selgus, et taimede DNA-d hoiavad kahjustumast FLAVONOIDID. Ained, mis tagavad taimede roheluse, värskuse ja vastupidavuse väliskeskkonnas. Selleks, et viia „looduse salarelv” võimalikult probleemi südamesse ehk raku tuumani, oli vaja välja mõelda eriline, uuenduslik tehnoloogia, mis tagaks flavonoidide niivõrd väikese suuruse, et need suudaksid läbi tungida raku kestast ja moodustada kaitsekile raku tuuma ümber.

Juvena uurimisliider, Sven Gohla , kutsus appi väga lugupeetud ja tunnustatud professor Rainer Mülleri , kes on välja töötanud NANOKRISTALLIDE TEHNOLOOGIA . See on viis vees lahustuvate ainete imepisikeseks muutmiseks, selleks et pääseda võimalikult sügavale probleemi südamesse. Seni on nano-tehnoloogiat edukalt kasutatud meditsiinis, aga Sven Gohla ja Rainer Mülleri koostöö tulemusel on see imeline rakkude kaitsevahend jõudnud ka nahahooldusesse. Protsess ise on suhteliselt lihtne ja Dr. Mülleri sõnul on ta imestunud, et mõni suurfirma varem tema poole nano-tehnoloogia kreemides kasutamiseks pöördunud pole. Juvena ja meie koos temaga, oleme muidugi väga rõõmsad, et nii ei läinud (nano-tehnoloogia on Juvena poolt patenteeritud) ja Juvena of Switzerland on ESIMENE firma, kes on suutnud ühendada 2 revolutsioonilist tehnoloogiat, pakkumaks parimat, kvaliteetseimat ja luksuslikumat hooldust ja kaitset meie põhilise mure, vananemise vastu.

Mõelge vaid, looduse oma imerelvad, flavonoidid, muudetakse nii väikeseks, et nende nahale kinnitumine, seejärel kogu päeva jooksul järk-järgult naha sisse tungimine ja raku DNA kaitsmine on veelgi efektiivsem tänu Skin Nova Tehnoloogiale, mis loob meie rakkudele ideaalse elukeskkonna. DNA Skin Optimizer kreem ja emulsioon kaitsevad rakke nii seest kui ka väljast, tagades meie nooruse säilimise nahahoolduse abil kauem kui see senini võimalik on olnud. Mis on meie kõigi soov kui me ennast kreemitame? Milline on iga naise unistus kui ta enda eest hoolitseb? ME TAHAME OLLA NOORED JA ILUSAD, kas pole? Juvedical DNA Skin Optimizer hooldusega on see võimalik kiiremini ja tõhusamalt kui eales varem ja mis kõige parem, looduse abil ja naha loomuliku uuenemise rütmis.

Juvedical DNA Skin Optimizer kreem 50 ml 1595.-
Juvedical DNA Skin Optimizer emulsioon 50 ml 1595.-

MEIE KÄES ON NOORUSE VÕTI, SEST ME MURDSIME LAHTI VANANEMISE KOODI!!!

www.ideaalkosmeetika.ee

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster