INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Kibestumisest  05.02.2007
kirsti2_213753.jpg Ajendatuna eelmise loo kommentaaridest siis seekord selline teema. Mind koolitas kunagi teles mees Rootsist, kes koolitas MTV VJ-sid. Küll tema imestas eestlaste üle. Ei oska me ennast kiita ja üldse tahame nii tagasihoidlikud ja maadligi olla. Seletasime siis kambaga talle mis saab,kui üks eestlane julgeb end kiita. Ta süüakse koos saba ja sarvedega teiste poolt ära. Selline „ülbus” ju ei sobiks meie hulka! Sama ka nende kommentaaridega. Kuidas see raha ikka keema ajab! Kirjutas siis keegi, Rose vist, viidates minu kibestumisele. Mõtlesin ja mõtlesin, mis mind peaks kibestama? Mõtleme koos! Mul on äärmiselt mõistvad vanemad.Mõlemad elus ja terved ja väga nooruslikud. 18 aastasena läksin ma tööle televisiooni ja nats hiljem ka raadiosse. Ma olen terve elu teinud just seda tööd, mis mulle meeldib. Tööd, mis on väga hästi tasustatud. Mul on alati valikuvabadus-tahan võtan mõne pakkumise vastu, ei taha ei võta. Pakuvad veel rohkem pappi-mõtlen! Pakkumine peab mulle huvitav olema. Mul on kaks kallist-kallist last. Terved ja tublid. Mul on mees, kellega me oleme 9 aastat koos olnud. Meil pole kordagi esinenud olukorda, kus mõtleks, et „iseloomud ei sobi”. Eks me ole oma iseloomude sobitamiseks ka mõlemad piisavalt „tööd” teinud, aga ainult nii ju suhe toimibki. Armastus on ka alles.Ja teadmine, et raskel ajal ei jaluta teinepool minema. See muideks on äärmiselt oluline. Sõbrad on mul aastaid samad. Selga pole keegi pööranud.Uhke-olemises pole ükski neist mind kunagi süüdistanud. Mul on minu unistuste kodu. Keegi pole mulle seda kinkinud, ise ostsime. Raha olen ise teeninud. Kunagi tõesti ka nii, et nädalas tuli unetunde kokku ühe käe sõrmede jagu, aga kui on eesmärgid, tuleb ka selline etapp läbida. Noorena jõuab lihtsalt rohkem ja unevajadus on väiksem. Nüüd nii muidugi ei jaksaks, pole vajadust ka. Ja ma leian, et sada korda olulisem ja mõnusam on magada oma voodis, kui sõita vastu ööd 100 km. kaugusele mingit üritust juhtima. Ajad ja vanus on teised. Nii, seega on mul ju jummala tore elu! Mis peaks mind siis kibestama? Mõne tõesti elus pettunud inimese õel kommentaar? Olles 17 aastat elanud „avalikku” elu-uskuge mind, ei kibestu nende peale, kaastunne tekib, kui sedagi. Kuidas mõni oma kurjusega hakkama ei saa. Rõõmsa ja õnnelikuna on ju palju parem. Tuju endal hea ja teistel sinu ümber samuti. Seega, seda kibestumise-juttu on alati väga lihtne loopida, aga enne võiks seda halli ollust, mis kusagil peas olemas, natuke loksutada, kas on kohane jutt või ei. Kas kirjutada, või mitte. Kibestumisel on alati põhjus, tavaliselt võtab selleni jõudmine palju-palju aastaid. Ebaõnnestumisi täis aastaid.
Kõike kõige ilusamat soovides Kirsti.
Kommentaarid: [10]

kribil 05.02.2007 08:21
tõsiselt imelik on hakata ennast õigustama anonüümsete foorumi külastajate ees...:O
ma ei tea kuidas kibestumusega on aga enesehinnang võiks küll kõrgem olla.
Mirjam 05.02.2007 08:54
Inimesed on lihtsalt kadedad....ja laisad. Olen alati arvanud, et kes hirmsasti midagi tahab, see ka saab. Nii et ei tasuks vinguda, et võimalusi ja raha pole, vaid mida sa ise selle heaks oled teinud, et neid saada?
mann 05.02.2007 10:28
sul on lihtsalt ka kuratlikult vedanud, et saad seda tööd just teha, mida väga soovid ja on veel valikuvabadused. Kõigile sellist lõbu ei jätku. Ja peadki õnnelik olema, sul on ju kõik, mida üks väikekodanlane soovib. Mõnus hubane kodu, lahe perekond, kes alati toeks, pappi jagub ja töö on ka just see mida hing ihaldab. Suva need kraaklejad ümberringi. Tubli tüdruk!
kuuseneiu 05.02.2007 11:24
.. Mina leian, et sa ei peaks ennast anonüümsete foorumi külastajate ees õigustama või midagi taolist. Maailm on täis selliseid inimesi, kes selleks, et ennast paremini tunda peavad teisi maha tegema. Minu meelest oled sa väga hea ja tore inimene ning väga huvitava jutuga. Mis sellest, mida teised arvavad. Nemad sind ju ei tunne. Peaasi, et tead ise milline oled ja tunned ennast sellisena hästi.

Mina soovitan sul jätkata samas vaimus.. siiani oled sa küll väga väga head tööd teinud.. ja mitte keegi ei saax sellega nii hästi hakkama.. :)
Päikest Sulle!
Minni 05.02.2007 12:45
sellest pole mina ka veel aru saanud, et miks eesti inimesed ennast maha teevad...oh, mis nüüd mina ja pole ma midagi nii edukas, kaunis jne. Mina annaksin sulle julguse eest 10 plussi :), kasvõi paljalt attitude pärast.
sina 05.02.2007 17:00
tervele Eesti rahvale pole vaja oma elulugu jutustada. Veel vähem ennast õigustada. inimesed kommenteerivad (õelalt), kuid unustavad selle juba paari minutiga(selle kommentaari ja lähevad eluga edasi). miks peaks teemalgataja selle üle juurdlema.nii ei saa elada.
ühest kõrvast sisse ja teisest välja, mõtlen ma.
merca 06.02.2007 09:11
anonüümselt on alati ju hea õelutseda, ma arvan, et silmast silma ei julgeks eriti keegi selliseid sõnu loopida. Eks sul siis veab, kui sul nii hästi on läinud elus. Sülita vaid kolm korda üle vasaku õla, et see nii jääkski, sest elukene võib igasuguseid koledaid asju ette tuua.
Fergie 06.02.2007 11:40
nu peaasi, et ise rahul oled ja sõbrad teavad sind nii nagu sa tegelikult südames oled. Mulle on ka mõnikord tundunud, et oled suts kõrk ja üleolev....aga üks asi on muidugi rambivalguses olla, see ikka vist tõmbab paksu naha peale.
Deisi 06.02.2007 12:58
nõukaaegne kasvatus...aga kui tead et inimesed siinmail on kadedad, siis polegi vaja uhkeldada. Eks kõik tahavad head elu ja kellel ei ole või on isegi millegipärast võimatu saada, siis tauvadki õelusi nende pihta, kellel kõik see olemas on.
Grisha 06.02.2007 17:28
aga mis kekutad siis, tead ju et siin vabariigis nii kui suu paotad, hakkad saama pikku päid ja jalgu....tagasihoidlikus on voorus...irw. Edu sulle igatahes!
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster