INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Iseloomuga asjad  02.02.2007
kirsti2_170854.jpg Minu jaoks jagunevad asjad järgmiselt: suvalised asjad, ehk siis need vidinad, millest mul pole sooja ega külma, lahedad asjad-need, mida vaadates mõtlen, et lahe, aga endale ei tahaks ja kolmandaks minu asjad. Minu asjad on need, mida nähes tunnen kohe ära-see on minu! Maksku mis maksab, tassin koju! Asjad meie ümber peaks ju iseloomustama meid. Näiteks ei suudaks ma ainsatki päeva sõita „Eestis enimmüüdud autoga”. Sellisteks nimetan ma neid keskklassi pereautosid. Täiesti ilmetud, iseloomuta ja omapärata suvalised nelja rattaga sõidukid. Loomulikult ajavad asja ära, viivad su kohale, aga minu jaoks peab auto midagi ka minust rääkima ja sellise märkamatu veokiga ma lihtsalt ei sõida. Minu kiiks. Minu jaoks peab olema autol mingi ajalugu, mingi stoori, mingi omapära jne. See on nagu inimestegagi. Mulle meeldivad inimesed, kelles on midagi erilist. Mis sa selle „halli massiga” ikka teed, ei märkagi ju. Kui kõik oleks nagu ühe vitsaga löödud...kohutav! Sama lugu on riietega. Olen lugenud internetist mingite mammide lolli loba teemal, kui nõme see leopardimuster, mida Timmer kannab, on. Tore! Lahe, et need mammad arvavad, et ma peaks nägema välja sama „vanillaninja”, nagu näiteks mu tütre eakaaslased. Kahju! Mina nii ei arva. Mu teismelinje tütar ka mitte. Aga, näe iseloomulik. Kõik nad teavad, et ma kannan loomamustrit! Järelikult minulik. Sama kehtib ka kodusisustusel. Kodu räägib ju inimesest kõige rohkem. Mina näiteks ei suudaks eladeski panna seina lillemustriga tapeeti. Mitte, et see mulle ei meeldiks, aga ta ei ole lihtsalt minulik. Ja kui ta pole minulik, siis ta minu koju ei sobi. Meie uus kodu hakkab juba ilmet võtma ja varsti pea, et sisustatudki. Armas oli see, et üks sõber, kes just läbi astus, ütles, et meie kodu on nii meie moodi ja nii hea auraga. Siin pidavat hea hingata olema. Suurimat komplimenti on raske oodata. Ju mul siis on nende asjade iseloomudega ikka õigus. Asjad meie ümber peavad sobima meiega ja meie nendega, muidu karjub midagi vastu. Tervitades Aafrikateemaline ja loomamustriline Kirsti
Kommentaarid: [5]

Grisha 02.02.2007 17:56
Veab, kui saad endale kõike mida hing ihaldab lubada. Aga enamus inimesi ei saa ja nad peavad sõitma keskklassi autoga (kui sedagi lubada saavad) ja ei saa lubada endale kõiki kalleid riideid, millele silma ainult pidama jääb. Ikka võimete piirides....
Fergie 02.02.2007 20:05
Ehh, sellisele autole nagu mina tahaks kahjuks ei hakka hammas peale :) Ja see ju loomulik, et ostad endale ikkagi neid riideid ja asju mis sulle meeldivad. Ega keegi ei taha nõmedate riietega ringi ajada...mõnedele pole lihtsalt seda va maitsekest antud tuhkagi.
Rose 02.02.2007 22:32
Inimesi ei ole ilus lahterdada. Selle nn "halli massi sees" on väga värvikad inimesed. Minu jaoks ei ole auto margil üldse tähtsust. Peamine, et sõidaks ja rattad all oleks. Ära loe tigedate mammide lajatusi, siis ehk oled ise vähem kibestunud.
Päikest!


Mirjam 05.02.2007 09:04
Oma riietumisstiil on ikka olemas. Kunagi sai vähe agressiivsemalt käidud riides, aga nüüd olen ise ka sellise casuali peale üle läinud. Lihtsalt mugavusest. Pigem peab inimeses iseloomu olema ja küll see siis tuleb välja ka sinu riietumisstiilist ja sellest kuidas elad ja millega sõidad.
cream 19.02.2007 16:16
väga õige jutt, "hall mass" tundis ennast ka kohe puudutatuna :)
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster