INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  04.02.2007
simpsonid_114614.jpg

Hittmultika Simpsonsi tegijatel on põhjust šampusepudelilt kork õhku lasta, sest läheneb päev, mil eetrisse läheb joonisfilmi 400s osa. Tegemist on rekordiga, sellega lähevad kollased tegelased ette sellistest pikaajalistest hittidest nagu Sõbrad ja Seinfeld. Lisaks juuli lõpus esilinastub Simpsonite pikk multifilm. See on aga endiselt kaetud suure saladuselooriga. Näiteks ei ole teada, palju see šedööver maksma läheb, hinnanguliselt 100da miljonit dollarit ja veidi pealegi.

Uus Guinnessi rekord on 182 689 SMSi kuus India kodanik Deepak Sharma saatis Guinnessi rekordite raamatusse päästmiseks ühes kuus välja 182 689 SMS teadet. Kokku teeb see siis 6100 SMSi päevas, 253 SMSi tunnis ja 4,2 SMSi minutis. Seega saatis mees iga 14 sekundi järel välja uue SMSi. Kuuajalisele teadetesaatmismaratonile tuli vääriliseks tasuks 1411ne leheküljeline arve, kuid õnneks sai usin sõnumineerija saata piiramatu arvu sõnumeid kuus, mistõttu tal selle eest eraldi tasu ei küsitudki.

Seni veel tundmatuks jääv Ameerika peig tegi oma armsamale abiellumisettepaneku makstes telereklaami eest üle 31 miljoni krooni ja selle raha eest saab seda näha ainult ühe korra. Reklaami saab näha Ühendriikide vaadatvaima saate SuperBowli vaheajal. Sel hetkel on ekraanide taga ligi 100da miljonit silmapaari. Oma raha ei kasutanud mees sentigi, ta leidis endale sponsorid. Selle klopsis kokku ja teostas üks Hollywoodi tuntuim reklaamibüroo. Büroo copywriter rääkis, et kosimisreklaam on armas. Testrühmas osalenud naised hakkasid seda nähes nutma.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster