INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  03.02.2007
panda_114213.jpg

Tai panda on liiga paks, et ta võiks mõelda paljunemisele Tais elav pandakaru pandi dieedile. Chiang Mai loomapargi elanik Chuang Chuang on tem ahooldajate sõnul liiga paks, et ta harrastaks seksi. Musta-valge loom kaalub 150nd kilo. Hooldajad on seadnud eesmärgiks kaal saada 140ne kiloni. Alles siis on ta selline, et suudab emasel, kel nimeks Lin Hui, käpa ümber puusa panna. See kas kaalukaotus siiski ka poisi seksiisu tõstab, selle kohta puudub garantii. Loomadele plaaniti näidata ka pandapornot, kuid need kassetid pandi riiulile tagasi, sest samuti ei olnud kindlust, et pandapoiss nähtust õppust võtaks.

Herilasi oma kodust minema ajanud mees pani kogemata oma maja põlema ja tekitas sellega endale vähemalt 6300ja kroonise kahju. Franklyn Pigott Jr. oli oma aias hävitamas herilaspesa, kui putukamürgi segamine viis selleni, et nood lahvatasid põlema.

Põhja-Korea loodab hiigelküülikute abil näljahäda leevendada Kommunistlik Põhja-Korea ostab Saksamaalt näljahäda leevendamiseks 12 hiigelküülikut. Põhja-Korea valitsus sõlmis näljahäda leevendamiseks lepingu Saksa küülikukasvataja Karl Szmolinskiga, kellega soovitakse küülikukasvanduste rajamiseks koosööd teha. Szmolinskiga võttis ühendust Berliinis asuv Põhja-Korea saatkond, kelle esindajad seejärel oma silmaga hiiglaslikke küülikuid näha said. Kokku telliti 8ksa emast ning neli isast küülikut. Ühe küüliku hinnaks kujunes ligi 1000 krooni. Pensionärist Szmolinski on oma hiigelsuurte küülikutega mitmeid auhindu võitnud. Kõige suurem küülik Robert kaalub üle 10ne kilo. Ühest küülikust võib saada kuni seitse kilo liha, millest piisaks suure pere toitmiseks. Küsitav on aga põhja-korealaste suutlikkus isukaid küülikuid piisavalt toita.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster