INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Pink Grapefruit- naha päikeseline sõber  31.01.2007
Pink_grapefruit_grupp_141029.jpg

Think Pink! The Body Shopi uued Pink Grapefruit –tooted toovad suve keset talve.

Uude Pink Grapefruit tootesarja kuulub ühtekokku kuus erinevat kehahooldus- ja vannitoodet, mille peamiseks looduslikuks tooraineks on verigreibi seemneõli.

Greibi seemneõli sisaldab mitmeid nahale kasulikke küllastumata rasvhappeid, mis kaitsevad nahka keskkonna kahjulike mõjude eest, takistavad naha kuivamist ning suurendavad selle elastsust. Lisaks on toodetel imeline päikeseküpse greibi lõhn, mis ergutab meeli ning annab lisaenergiat ka kõige hallimatel päevadel.

Pink Grapefruit kehapüree on kerge koostisega kiiresti imenduv naha niisutaja. Püree sisaldab raviva toimega ning nahka turgutavat greibimahla, lisaks veel võipuu võid, mis niisutab ja pehmendab nahka. Marmelaadisarnase koostisega kehakoorija sisaldab õrnatoimelisi maisiterekasi ja apelsinikoorehelbekesi, mis koorivad naha ning jätavad selle pehmeks ja siledaks. Lisaks greibiõlile sisaldab kehakoorija ka raviva toimega ökomett. Pehme Pink Grapefruit kehavõi niisutab naha tõhusalt terveks ööpäevaks. Ergutava lõhnaga kehavõi pehmendab nahka selles sisalduvate greibiõli, loodusliku kakaovõi ja võipuu või abil.

Pink Grapefruit tootesarja täiendavad värskendav du?i- ja vannigeel ning õrnatoimeline glütseriiniseep. Lisaks on tootesarjas veel raviva toimega Pink Grapefruit huulevõi, milles sisalduvad võipuu või, mesilasvaha ning E-vitamiin hoiavad huuled pehmetana.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster