INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
24. august 2019

Uudised

Puhkus  15.01.2007
kirsti2_125704.jpg Põnevad asjad juhtuvad ikka siis, kui neid oodata ei oska. Aasta lõpus läksime sõpradele külla ja oh üllatust. Esimene lause, mida kuulsime, tabas meid nagu välk selgest taevast. Meie sõber, Nukuteatri direktor, teatas, et kahe nädala pärast sõidame teatri ja pundi sõpradega reisile Taisse! Asi oli juba ette ära otsustatud ja vaidlemisele ei kuulunud.Aga meil olid ju hoopis teised plaanid!
15. jaanuar on päev, mida ootasime kui õnnistust,et siis saame oma kompsud uues kodus kastidest välja tõsta, aga nüüd....oleme sel ajal hoopis Tais. Samas on jube lahe! Sellised üllatusena tulevad asjad on tavaliselt kõige mõnusamad. Pealegi on sellest kliimast tõeliselt siiber. Väike poiss on nii nohune ja köhane olnud, et tema lausa nõuab seda sooja ilma, mis meid ees ootab.Ja siin ei saagi terveks, sest keegi peres on ikka tatine ja kui üks paraneb, võtab teine taskurätid jälle kasutusele.
Seega, tõstsime kõik need notarid ja muud toimingud paari telefonikõnega uue aasta algusesse ja kõik sujub. Pole ju vahet, kas pakime kompsud lahti kaks päeva varem või hiljem. Ja üldse käisime me viimati puhkamas juulis. Seega igati väärt mõte! Pealegi saab kõikide sõpradega ilusal ja soojal maal tervelt üksteist päeva koos olla ja lõbusalt aega veeta. Cool! Nüüd ei jõua idee autorit mõttes ära tänada. Muidu on ju ikka sada asja ja põhjust, miks puhkust edasi lükata. Saade on reklaamiostjatele väljamüüdud, ei saa sõita. Peab tööl olema. Uues kodus on ju uut sisustust vaja, raha kulub-lükkame puhkuse edasi. Mees sõidab rallit-ei saa puhata jne.jne. Kui aga keegi su eest otsuse ära teeb ja paneb su fakti ette-hoopis lihtsam. Ja nüüd ei kujutaks ette ühtegi päeva peale kuuendat jaanuarit ilma puhkuseta. Ole sa Meelis tänatud! Tervitades Kirsti.
 

Kitty 15.01.2007 15:22
No oleks siis kõigil selliseid sõpru:
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster