INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
24. august 2019

Uudised

Lubajad ja hilinejad  18.01.2007
kirsti2_125212.jpg Me kõik tunneme kindlasti inimesi, kes kergekäeliselt jagavad kõikvõimalikke lubadusi, teades ise sel lubamise hetkelgi, et ta seda tõsiselt ei mõtle. Kohutav! Oi ma lülin selliseid inimesi! Mul on eluaeg olnud põhimõte, et lubada saab vaid seda, mida sa kindlalt ka täita suudad. Aga see on minu põhimõte. Elus kohtab hulgaliselt sootuks vastupidise arusaamisega inimesi. Mõnel on see nagu raudpolt, see haiglane lubamine ja sellest absoluutne mitte kinnipidamine. Kõige jubedamad on need inimesed, kes jagavad katteta lubadusi lastele! Laps on ju see siiras ja aus olevus, kes iga täiskasvanu poolt antud lubadust hoolega meeles peab ja väga nõme, kui see täiskasvanu endale sedasi tuhka pähe raputab. Nii, et laps taipab, et selle inimese sõnad ei maksa midagi! Oi, minu elus on kunagi olnud selline inimene! Ausalt soovitan, hoidke eemale! Teine sort ebameeldivaid on hilinejad. Hilinemine näitab seda, et sa ei austa teise inimese aega, seega sa ei austa ka seda teist inimest. Hiljuti rääkis mu küünetehnik, kuidas ta ühele kliendile lõpuks ära ütles, kuna too on krooniline hilineja. Ja kui temale on arvestatud üks tund ja tema hilineb sellest 45 minutit, siis ega tema küüsi ju viieteistkümne minutiga korda ei tehta. Seega, see üks inimene lööb teise inimese terve tööpäeva segi ja kõikide nende teiste klientide ajakava samuti.
Kohutav suhtumine! Seega, hilinejad ja lubajad, kui te pole never ise nendele „puudustele” mõelnud ja kui te olete siiani arvanud, et äh, see väike 15 minutit! Mõelge! Asetage ennast nende teiste olukorda-kui suudate!
Tervitades Kirsti.
 

DK 18.01.2007 16:41
tõesti, ka ei salli selliseid. väga vihale ajab. mina isiklikult ei anna mingeid kindlaid lubadusi, vaid ütlen, et kui võimalik siis teen,miski ei ole kindel. ja hilineja ka pole.tavaliselt 10min varem kohal igalpool.ja kui kipungi hilinema mingi põhjuse tõttu,siis helistan ja vabandan. tõesti on kedagi nõme oodata, nagu mingi ohmoon.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster