INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  16.12.2006
kalkunid_160627.jpg

Kui sead üritavad madalamat profiili hoida jõulude paiku, siis Ameerikas on kalkunitel selleks ajaks tänupühad. Värskelt saabunud info kohaselt otsustasid osad tänupühade eel lausa rongiga põgeneda. Ramsey linna jaama, mis asub New Yorgist 30ne kilomeetri kaugusel, sõitnud rongisõitjatel jäi karp lahti, kui jaamas perroonil ootas rongi trobikond kalkuneid. New Jersey transpordiameti esindaja sõnul nägi välja, et kalkunid justkui ootasid esimest rongi, et võimalikult kiiresti sellest linnast lahkuda. Kuidas linnud jaama jõudsid, kellelgil aimu ei ole. Ramsey politseile laekus päeva jooksul 3 kõnet põgenevatest kalkunitest, kes muuhulgas tekitasid lähedalasuval kiirteel ka hommikusi liiklusummikuid. Ühendriikides peetakse tänupüha novembrikuu 4da nädala neljapäeval (ehk siis eile), ahjudes antakse kuldpruun solaariumijume siis miljonitele kalkunitele.

Indiana politsei otsib taga bensukat röövinud meest, kes näitas ülesse solidaarsust selle väikesepalgalise töötegijale. Kui bensiinijaama töötaja oli pätile ulatanud kogu kassa, oli relvastatud röövel teda pisarsilmil nähtud vaeva eest tänanud ja andnud saagist müüjale tagasi 20ne dollarilise kupüüri - tipiks.

Nevada kunstnik Adam Baker vihastas osariigi ametnike peale, sest nood ei kiitnud heaks tema tehtud maali endisest kubernerist, vaid tellisid selle teises osariigis elavalt kunstnikult. Peale seda härra Baker külastas koos oma maaliga 48ksa osariigi kongresside meestetualetti ja pildistas ennast koos selle portreega pissuaaride juures. Tal on läbi käimata veel Havaii ja Alaska. Kunstnik kavatseb fotod oksjonile panna.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster