INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Mustad tänavad  14.12.2006
kirsti_155903.jpg

Vot nüüd tuleb küll penskarijutt. Minu vanaema rääkis alati ajast, mil pesti tänavaid. Nii, et kõnniteed olid puhtad, autodest ta tol ajal suurt ei jutustanud.
Olete te märganud, et mujal maailmas autoga sõites jääb auto puhtaks?! Aga siin riigis? Käisin pesulas ja järgmisel päeval nägi mu auto välja selline, et vabalt oleks võinud näpuga kirjutada uksele selle tuntud lause: pese mind! Ei ole asi ilmas ja sademetes. Asi on selles, et meil on räpane! Sõbrad tulid just autoga Belgiast ja Lätini oli auto jummala puhas, kuigi ilm oli sama jube nagu siin. On ju riike, kus polegi pesulaid. Ei tasu ära, ei lähe tarvis. Meil uhavad aga ringi autod, mis ei peaks küll ülevaatuselt läbi saama, sest musta tahma lendab sumpsist nagu korstnast. Samas pole mujal ka need teeäärsed tolmuribad moes. Siin riigis on küll kasulik pidada autopesulat, sest vaadates, mis näiteks nädalavahetusel nendes asutustes toimub-sulaselge raha kokkukandmine!
Kõige nõmedam, et maksad selle 125 krooni ära ja su auto on täpselt nii kaua puhas, kui satud mõne suurema masina või bussi taha või kõrvale. Ja ongi kõik. Rahast on kahju, aga autoga, mille värv ega numbrimärk välja ei paista, ka sõita ei taha. Muidu polekski hullu, kui ei peaks linki katsuma, pakiruumi avama või kui püksisääred autost sisse-välja ronides vastu autot ei puutuks. Nii siis ongi nokk kinni, saba lahti lugu. Ja lahendust ei miskit. Elagu autopesulad ja nende õnnelikud omanikud, sest ükskõik kui palju see pesu seal ka ei maksa, kliente on alati!
Kirsti.

Kommentaarid: [4]

Siilike 14.12.2006 10:42
täiesti nõus, ja ei saa tõesti aru, kust see muda nendele autoteedele tuleb, sest kõnniteed on suhtkoht puhtad. JA kuivaga ei ole autoteedel ka midagi viga....
rabakonn3 14.12.2006 10:51
ei Siilike! vaata milline tolm suvel õhus on. valge pluus on kohe hall. kõnniteed ja sõiduteed tolmavad, vihmaga ongi pori. jube küll, minu auto ei näita ka enam oma värvi ja kogu aeg pesulas käia on tülikas ja kallis.
Betty Boo 14.12.2006 11:45
Mina põhimõtteliselt ei pesegi oma autot sügisel. Ainult siis kui vaja vähe esinduslikum välja näha. Sest vahet suurt ei ole, kas sa pesed või mitte, pikem ring linna peal ja ongi auto jälle nagu tont must. Maanteedest ma ei räägigi. Aga suvel ja kuival ajal seisab minu auto küll päris kaua puhtana kui just kuskilt kruusateede peal ei käi sõitmas.
Fergie 14.12.2006 13:18
enne lume tulekut ma ei pese. Mõtetu tegevus.
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster