INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Kostüümidraama  11.12.2006
kirsti_112809.jpg Minu vanaema-põlvkond, need kes praegu seitsme-ja kaheksakümpa vahel, on inimesed, kes arstile minekuks ikka tõsiselt ettevalmistusi teevad. Olete pannud tähele, nad on alati just kui kirikusse tulnud, meestel ülikonnad, naistel ikka peenemad kostüümid kapist kasutusele võetud. Ärge nüüd jumala eest arvake, et ma norin. Absoluutselt mitte. Ma teen oma loole lihtsalt sissejuhatust.
Läksin mina siis ühel päeval Keskhaiglasse arsti juurde. Arst saatis mind aga ühele uuringule ja uuringut tegev arst oli hetkeks kabinetist lahkunud. Seega tuli mul paar minutit teda oodata. Võtsin siis ukse taga istet. Minust vasakul, natuke maad eemal ka, istuski üks vastavas eas vanapaar. Ega ma poleks neid muidu märganudki, aga nad vaatasid mind tõesõna suud ja silmad pärani. Jummala kohmetuks võttis. Esimene mõte oli, et mul nägu must või on mõni muu hirmus tähelepanuväärt jubedus minuga juhtunud. Siis taipasin. Mul on sellised Dolce&Gabana helesinised katkised teksad. Väga lahedad, väga katkised ja väga kallid. Muidugi olid need püksid mul jalas. Aga vanapaar, kes oma parimad pühapäevariided üll olid tõmmanud, nemad ei tea ei Dolce’st ega Gabanast mitte kui halligi! Nemad vaatasid mind kui vaest õnnetut, ehk kodututki! Elu hammasrataste vahele jäänud inimest, kellel pole tervet riidetükkigi selga panna. Või siis arvasid nad, et ma olen lihtsalt üks räbalates lohakus. Arvasid mis nad arvasid, ma küsima ka ei läinud, aga oleks ma seal paar mintsa veel istunud, oleks vist kommiraha antud küll! Igal juhul, kodutud ja kerjused-tundsin ühtekuuluvust! Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [5]

Snegurotška 11.12.2006 12:19
lahe ju...iccc!
Minu vanaema puhvib ka ennast alati arsti juurde minekuks ülesse nagu oleks teatritrett tulemas.
merca 11.12.2006 14:38
Praegu käivad enamus noori ringi katkistes teksades ja nagu kaltsupoest ostetud riietes. Ma kujutan ette, et vanem põlvkond ei saa sellest moest tuhkagi aru :)Aga kenasti riidesse pandud vanainimesed on ju igati armas vaatepilt!
Draama Queen 11.12.2006 16:13
Nu katkised teksad on OK, aga mõned lasevad ikka nagu sulaselged kaltsukotid ringi. Kui popp siis popp, hirmutavad aint vaesed vanainimesed ära!
Chantelle 13.12.2006 21:33
Kuule Kirsti, kui sa niiväga trenditeadlik oled, siis Dolce&Gabbana nime peaks ikka suutma õigesti kirjutada ju;)
Kirsti 14.12.2006 10:29
"kuule CHANTELLE" vot Sina oledki see õel eestlane. Miks Sa mind niiväga trenditeadlikuks nimetad, miks Sa arvad, et ma end selleks pean? Ära parem enam arva midagi! Sorry selle puuduva b-tähe pärast, vaata kirjutan neid lugusid aastase lapse kõrval ja vahel ikka juhtub ju...aga seda Sa vist ei mõista. Tänan, et veale osutasid, aga trendijutt on solvav, sest ma EI OLE trendiinimene, isegi nagu lülin seda väljendit! Vot nii!
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster