INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

MTV Eesti toob ekraanile legendaarse multifilmi Popetown  08.12.2006
POPE_112622.jpg

Tallinn, 8. detsember 2006: MTV Eesti toob detsembri lõpus televaatajateni maailmas suurt vastukaja leidnud legendaarse multifilmiseeria Popetown (Paavstiküla), mis kujutab vürtsikas huumorivõtmes Vatikani igapäevaelu telgitaguseid.

MTV Networks Baltic juhi Marius Veselise sõnul on Paavstiküla maailmaklassi kvaliteediga satiiri- ja huumorisari, mida on põnev vaadata nii noortel kui kõigil teistel värske meelega inimestel. “Paavstiküla on Euroopas suurt vastukaja leidnud ning end juba tõestanud kõige naljakama, pöörasema ja sõltuvusttekitavama show’na. Oleme uhked, et just MTV saab selle sarja eksklusiivselt Eesti, Läti ja Leedu vaatajateni tuua,” ütles Veselis.

Paavstiküla kujutab läbi teravmeelse huumoriprisma, kuidas kristliku maailma pealinnas Paavstikülas toimetavad paavst, tema õukond ja kardinalid ning ausus ja vagadus peavad rinda pistma lõppematu lapsemeelsuse, korruptsiooni ja võimujanuga.

Paavstiküla tegelastele on hääled andnud komöödiasarjast Little Britain tuntud Matt Lucas, koomikud Bob Mortimer ja Mackenzie Crook, modell Jerry Hall ja briti komöödiastaar Ruby Wax. 10-osaline Paavstiküla on valminud 2005. aastal Suurbritannias BBC tellimusel.

Paavstiküla on MTV Eesti kanalil eetris esmakordselt esmaspäeval, 25. detsembril kell 20, edaspidi hakkab seriaal jooksma kolmapäeviti kell 20.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster