INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Uudiseid laiast maailmast  09.12.2006
gl_130152.jpg

India varas jäi vahele oma lolluse tõttu. Nimelt sai talle saatuslikuks tema lemmiklaul. Puusepp laias oma rahadega Mumbai baaris, kus ta soovis raha eest kuulata oma lemmiklaulu ikka uuesti ja uuesti. Kui teised külalised hakkasid valjuhäälselt protesteerima, üritas puusepp rahvast ära osta, visates tantsijate sekka tuhade ruupialisi rahakupüüre. See oli aga viga: kohapeal sattus olema ka politsei informaator, kes kohe helistas ametivõimuesindajale. Varas arreteeriti mõni hetk hiljem. Puusepp oli ühes kullasepapoes töötades varastanud üle miljoni dollari väärtuses teemante.

Inglismaa Scunthorpe linna juhid on välja mõelnud imehea viisi, kuidas avalikest ruumidest õhtuti ringi jõlkuvad noortegängid nn siidkinnastes minema ajada. Nimelt on nendesse ruumidesse pandud roosa valgustus, mis mürsikueas noortele meenutavad pigem nende vinne, kui valgustust.

Ameerika patsifistidest vanapaar, 76-aastane Donna Sheenan ja 55-aastane Paul Reffell nõuavad, et kogu maailma tähistaks 22.detsembril rahvusvahelist orgasmipäeva. Ja seda rahu edendamiseks. Nende meelest püüavad mehed sõdides avaldada naistele muljet a la stiilis „mul on suurem rakett kui sul”, kuid orgasmi ajal ja peale seda sünnib uskumatult hea rahutunne, mis viib vanapaari meelest sõjamõtted peast. Huvilised peaks külastama netilehekülge globalorgasm.org, päevas külastab seda 26 000 inimest.

New Yorgi surnuaia töötegija James Scottile esitati süüdistus peale seda kui ta lõi surnuaeda külastanud mehele rehaga pähe. Meessoost külastaja tabas Scotti pissimas tema vanaema hauale ja tõstis selle peale kisa. Härra Scott seletas, et ta on 80nd-aastat vana ja kinnitas, et teda vaevavad põieprobleemid, kuid selline seletus haua omanikku ei rahuldanud. Peale seda lõi Scott külastajale suumulgu kinnipanemiseks rehaga pähe, peale mida sai mees ajupõrutuse.

Peruu väikelinna meer on sattunud karmi kriitika objektiks, sest ehitas maksumaksja rahaga erootilise pargi, mis on täis hiiglaslikes mõõtmetes suguelundeid ning taimi, mida rahvameditsiinis on peetud seksiisu tõstvate abivahenditena. Linnapea sõnul tõstavad hiidpeenised tõstavad kohalike elatustaset, sest selline Andides asuv park meelitab ligi turiste.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster