INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Riided lastele  21.09.2006
kirsti_084440.jpg Ühel päeval helistas mulle üks ajakirjanik ja palus mul koos tütrega osaleda ühes eksperimendis. Seisnes lugu üldjoontes selles, et valisime riideid. Täpsemalt ei tohi ma vist rääkida, kuna lugu pole veel ilmunud.Aga ok. Minu tütar on 12 aastane, lapseks teda enam nimetada küll ei saa. Pehmelt öeldes ikka pubekas juba. Läksime siis Kaubamaja noorteosakonda ja kukkusime igavesti lahedaid asju valima. Tõepoolest on selles osakonnas mõnus valik, midagi pole öelda. Saime siis megalaheda komplekti kokku, laps pealaest jalatallani riides, ajakirjanik rahul, meie ka. Isegi nii rahul, et minu tütar arvas, et peaks selle riietuse ära ostma. Lõin siis summa kokku ja oo üllatust! Läheks viis tuhat krooni! Nii, mis meie komplekti kuulusid? Põlvpüksid hinnaga 1600 krooni, saapad 800 krooni, t-särk umbes 700 eeku, jakk 800 krooni, vöö ka paarsada ja ehted tegid oma töö.
Vot nii, noored! Hea küll, tegelikult valisin ma kindlasti ka mitte kõige odavamad asjad, aga need asjad lihtsalt meeldisid kõige rohkem. Ostsin valikuliselt, kuigi oleks tahtnud komplekti. Kallis! Täna ostsin pojale jope. Kolm päeva käisin mööda poode ja tutvusin valikuga. Oli aega, miks mitte. Nii, kõige mõistlikum jope müügil PO.P’is. Saab kanda kevadel-sügisel, paned voodri alla, kannab laps seda ka suure külmaga. Ülimalt lapsesõbralik ja midagi rohkemat nõuda ühelt jopelt on patt. Jope hind 995 krooni! Minu poja saab aastaseks! Kallis!
Muidugi võib näppudega vibutada ja rääkida, et väga mõistlik on osta sekkarist asju, aga vot mina ei ole „secondhanditüüp”! Mulle ei meeldi ei see lõhn seal poes, ega need asjad. Ja ma ei taha asju, mida keegi võõras ehk kandnud on. Mis teha. Seega maksan. Ja endale ja oma lastele tahad ju ikka kõige paremat. Ega ma ei virisegi. Muide, ma olen ääretult rahul hoopis. Lihtsalt põhjus miks ma seda lugu kirjutan on selles, et noored, kellel veel kindel sissetulek puudub, nemad ju tahavad ka noorteosakonnast sheffe asju ja sellist jopet, nagu ma täna ostsin, tahaks ju iga emme oma armsale pisikesele lapsele! Kahjuks on nii palju neid, kellel pole lihtsalt võimalik. Vot see on kurb!
Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [6]

Emmake 21.09.2006 09:14
Mul täpselt sama, ei ole sconditest ostja, võõras lõhn küljes. aga lasteasjad on ikka ülemõistuse kallid. Käisin just ostmas lapsele trenniriideid, sest botased ja dressid poole aastaga väljas täiesti ära trööbatud. Ja siis jälle läks, dressipüksid 600.-, dressipluus teist sama, botased 500kopikatega jne. Ja kauaks neid 4a lapsele tegelikult on, suudab nad esimeste kuudega ära lörtsida. Pole mul aega mööda poode otsida odavamaid kah, hea kui spordipoest leiad üldse tema vanusele asju.
Nipi 21.09.2006 09:54
Õue olen küll teise ringi riideid pannud. Mul sõbrannal kaks aastat vanem laps ja tema garderoobist on palju kasu olnud. Mõnesid asju ju lapsed ei kannagi ära, enne kui juba väikseks jäänud. Aga muidu on mõtetult kallid küll lasteriided.
Siilike 21.09.2006 10:37
Kõige rohkem ajabki närvi see, et sellised väikesed lapsed kasvavad ju jube kiirelt oma riietest välja, aga hind on riietel ikka peaaegu nagu täiskasvanutel. Aga midagi pole teha, peab ostma....ja kallid lastekauplused ja tootjad teavad seda ülihästi,nagunii pead raha välja käima, eks siis küsime nii et rahakott nutab vanematel.
Deisi 21.09.2006 15:31
Põlvpüksid hinnaga 1600 krooni, T-särk 700.-!!!! Ma ei luba endalegi sellise hinna eest põlvpükse :)Mis ime T-särk see nii kallis oli???
Ise püüan suht mõistliku hinna eest laste asju osta, sest nad kasvavad kiirelt, aga enne seda on muidugi enamus asju suudetud kandmatuks käia. Poistevärk :)
Maddy 22.09.2006 09:37
Mul tuleb hirm peale kui mõtlen, et see talv tuleb kogu talveriietus uus osta, sest suvega kõik väikseks jäänud.
mann 22.09.2006 09:57
No väiksetele lastele leiab veel odavamaid riideid ja pole mõtet kasvavale rüblikule, kes kohe kõik ära mäkerdab mingeid ülikalleid osta. Pubekatega ma kujutan ette hoopis teine asi, neil juba koolis käib kindlasti see "kellel on šeffimad riided" jauramine. Ja kes siis ei tahaks popikalt ja moodsalt riides käia?
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster