INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. oktoober 2019

Uudised

Hommikune  14.09.2006
kirsti_084318.jpg Ma satun üliharva linna varajasel kellaajal, seda mõnusamad on need hommikud, kui ma seal olen. Näiteks kolmapäeval! Pidime sõitma hommikul ühe autoga linna ja nii vara ja nii ruttu, et isegi hommikukohv jäi kodus joomata. See on minu puhul täiesti ime, sest ilma hommikukohvita ma lihtsalt keeldun kodust väljumast! Sel hommikul ei keeldunud.
Nii siis oli mul võimalik hommikukohvi juua mõnes ühiskondlikus kohvijoomise kohas. Läksin oma pojaga Kristiine keskusesse ja oh imet, nii vara olid isegi kohvipakkujad suletud! Mina kannatlik, kolasin ringi, kell sai kümme ja nagu nõiaväel! Kõik metallvõred kerkisid korraga! Väga mõnus hetk! Üldiselt kiidusõnad Kristiine keskusele, sellise mõnusa meeleolu andis see hommik mulle terveks päevaks. Ääretult mõnus ja paraja tugevusega mängiv muusika, sagivad-otsivad-ostvad inimesed, mõned samuti veel unised-nagu mina! Kuidagi hubane oli see hommik. Nagu mõni armas väikelinn, varasügisesel hommikul.
Isegi ühtegi kurja näoga vanamutti ei kohanud. Aga see võis olla tingitud ka mu enda positiivsusest. Ei oskagi midagi muud õelda, kui proovige järgi! Minge ja jalutage! Hommikul kaubanduskeskuses! Vaadake seda. Kui väikest maailma, mis ärkab korraga kindlal kellaajal. Päris armas.
Tervitades Kirsti.
Kommentaarid: [3]

mann 14.09.2006 09:15
Hea mõte, ainuke asi, et töökohustused ootavad argipäeviti ja niisama poes hängida ei ole lihtsalt võimalik!
zaitshik 14.09.2006 10:41
Mina olen hommikuti toidupoes päris tihti ostuksil käinud. Viin lapse poole 9ks lasteaeda ja ise teen ringi Rimis. Ei mingit rüselemist, nagu privaatpood kohe :) Õhtul pole mõtet isegi sinna trügima minna, eriti kui veel laps kaasas.
Julia 14.09.2006 16:24
Mina kiman kooli sel ajal ja pärast veel tööle, nii et sellised puhkepausikesed jäävad minu puhul äragi. Aga laupa ja põhapa ei saa nii vara ülesse :)))
Artikli kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster