INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde seksimaalimast  17.09.2006
mees_ja_naine_151845.jpg

Inglismaa mehed on hakanud järjest rohkem kurtma, et naisülemused ahistavad neid rohkemal või vähemal määral just soo põhjal. Tänapäeval on juba 40 protsenti seksuaalse ahistamise juhtumite ohvritest mehed, selgus Suurbritannia majandusministeeriumi poolt tellitud uuringust. Veerand meesohvritest rääkis pisarsilmil, kuidas naiskliendid neile räpaseid ettepanekuid teevad.

Inglismaa täiskasvanute meelelahtustööstuse ettevõte LoveHoney otsib katsejäneseid, testimaks tablette, mis muudab mehe sperma värske õuna maitseliseks. 30 päeva jooksul peavad testijad interneti kaudu oma maitseelamustest raporteerima. Vaevatasuks saavad tabletineelajad ka raha, kuid ettevõte loodab, et inimesed löövad eksperimendiga kaasa pigem armastusest kui raha pärast. Selline pakkumine võib eriti rõõmustada taimetoitlasi, sest toode on 100% taimset päritolu.

Briti majandusteadlaste arvutuste tulemusena lisab regulaarne suguelu inimese elu ajal sama palju õnnetunnet, kui miljoni kroonine palgakõrgendus. Regulaarse seksi all mõtlevad teadlased vähemalt 1x kuus. Sellise tulemuseni jõuti 16 000 ameeriklase andmeid uurides. Töökohal seksimise lubamine tuleb uuringu kohaselt kasuks, sest siis kaduvat töölistest orjadel tahe palka juurde küsida.

Iga kolmas rootslane harrastaks täiskasvanute horisontaal-meelelahutust rannas, paljastab värske uurimus. Järgmiseks kohaks oma rõõmulihase kasutamiseks on oma hütt, olgu see siis korter või maja. Muru peal müraks iga viies meie ülemere naabritest, kui taas telgis või auto tagapingil püherdaks tsirka viiendik rootslasi. Ootamatult ebapopulaarseks osutus elamuvagun, kus linade vahele libiseks kaks protsenti rootslasi.

Rumeenia Horea küla meelitab turiste nn tonksutamisnõlvaga. Külavanem räägib, et mäeküljel on müstilisi omadusi, mis aitavad lastetutel naistel käima peale jääda. Selline teadmine on vanarahva seas liikunud juba sadu aastaid. Hoolitsev vanem on nõlvale lubanud endisest rohkem puid ja põõsaid, et lastetegemist ei näeks mitte kõik. Peaaegu kõik küla elanik on alguse saanud sellelt nõlvalt.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster