INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
16. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde meeste-naiste suhtemaailmast  16.09.2006
meenaine_151513.jpg

Elukaaslase leidmine interneti kaudu ei ole ammu enam ainult noorte pärusmaa. Saksamaal tehtud küsitluses selgus, et suhtluspartnereid leiavad internetist peamiselt hoopiski keskealised või isegi pensionieale lähenevad vallalised. Internetilehekülje single.de kaudu toimunud hääletusest tuli välja, et koguni 15 protsenti 40-60-aastastest tunnistas, et nad on netist endale püsiva kaaslase leidnud. 20-30-aastatest leidis püsiva kaaslase vaid 10mme protsenti suhtlejatest. Põhjus on lihtne: veidi vanemad üksikud hinged on noorsooesindajatest veidi distiplineeritumad ja panevad rohkem rõhku oma otsimiskriteeriumitele.

Üks Malaisia naine sai hüsteeriahoo, kui leidis abikaasa mobiilist tundmatu naise poolt saadetud SMSi. Mees oli aga üleaisalöömis-süüdistustest nii nördinud, et lõikas endal peenise maha. Peale seda viis naine oma silmarõõmu haiglasse, kus rõõmulihas talle külge tagasi õmmeldi.

Wisconsini osariigis elav neiu oli juba veendunud, et ta ei abiellu kunagi, sest tema poiss-sõber lihtsalt ei julgenud abiellumis-ettepanekut teha. Peigmees tegi aga kogu aeg tööd, et ta saaks selle küsimuse üldse oma armsamale esitada. Peale aastapikkust tööd viljapõllul istutas noormees oma neiu väikelennukisse ja sõitis temaga üle viljapõllu, kuhu oli lõigatud küsimus: kas sa abiellud minuga? Neiu vastas jaatavalt.

Ameerika mehe üllatusabieluettepanek läks metsa, sest tema renditud väikelennuk kukku Georgia osariigis alla. Mehe sugulased pidid maa pealt mehe väljavalitule näitama suurt õhus lendlevat plakatit tekstiga – Kas sa abiellud minuga? Teksti tähtede väiksuse ja plakati nägemist takistavate takistuste tõttu pidi lendur lendama nii madalalt, et kaotas teraslinnu üle kontrolli ja kukkus alla, kuid kõik pääsesid kergete vigastustega. Tulevane pruut vastas mehe küsimusele jaatavalt ambulansis, kuid mehe ostetud sõrmus oli lennuki mahasööstmisel jäljetult kadunud.

Inglise kohus otsustas, et julm ämm peab maksma oma eksminiale 800 000 krooni suure hingelise stressi tekitamise eest. Nimelt sundis ämm miniat iga hommik puhastama tualetipotti, ainult seda pidi ta tegema ilma harjata. Perekond Sikhi juures elanud ämm takistas minial ka oma vanematega kokku saada ning kuulas salaja pealt kõiki tema telefoniõnesid.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster