INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. oktoober 2019

Uudised

«TÜDRUKUTE SEELIKU ALL» - Aktuaalne iga naise ja kohustuslik iga mehe jaoks  05.08.2014
www.gpicinema.com
pomerginusijonais_68x98_B1_pklakatas_EST_2_134216.jpg

Armsad, sarmikad ja salapärased – sellised on pariisitarid. Nad oleksid justkui moeajakirja kaanelt, kuigi nende jaoks on tegemist igapäevaeluga. Komöödia “Tüdrukute seeliku all” pakub pilguheitu sellele, mis prantsuse naistel muidu varjatuks jääb.

Üksteist naist, kelle kõigi elu kulgeb erinevat rada pidi, kuid ometi on neil kõigil midagi ühist. Film toob vaatajani kõige, mis puudutab kaasaegset naist: mehed, armukesed, armukolmnurgad või isegi nelinurgad. Samuti ka töö, pere ja lapsed ning nende ühildamise. Sündmused arenevad 28 päeva vältel, kus Pariisi kevade taustal näeme prantsuse naisi kõigi nende rõõmude ja pettumustega.

See komöödia on aktuaalne iga naise ja kohustuslik iga mehe jaoks. Filmi režissöör on kokku pannud prantsuse näitlejannade paremiku: Vanessa Paradis , Laetitia Casta ja Isabelle Adjani. Kinopublikuni jõuavad lustakad saladused, mis muidu usaldataks vaid salapäeviku lehekülgedele, usaldusväärsetele sõbrannadele või psühholoogile. See on lõbus, sarkastiline ja ainulaadne pilguheit pariisitaridele!

 

Tüdrukute seeliku all (Sous les jupes des filles)

Esilinastus: 08.08.2014

 

Režissöör: Audrey Dana

Stsenaarium: Audrey Dana, Murielle Magellan

Osades: Vanessa Paradis ("Café de Flore", "Gigolo maski all"), Laetitia Casta ("Raha võim"), Isabelle Adjani ("Paparazzi"), Audrey Fleurot ("1+1"), Alice Taglioni ("Roosa panter") jt.

Treiler: www.youtube.com/watch?v=Av9-HxCMNd0

 

„Garsu pasaulio irasai“
www.gpicinema.com

 

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster