INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. oktoober 2019

Uudised

Brad Pitt´i kaks nägu Cannes'i filmifestivalil  31.05.2012
Sonatiin Grupp OÜ, monika.kaljusaar@sonatiin.ee
Brad_Pitt_Cannes_2012_105623.jpg

Maikuu lõpus toimus aasta tähtsamaid kinosündmusi  - Cannes´i filmifestival, kus suurima tähelepanu varastas Brad Pitt, kes on üks eredamaid tähti Hollywoodis.

Väsinud nägu, külmad silmad, põlglik pilk – just nii võis näha ekraanil tuntud näitlejat, kes mängis gängsterit Hollywoodi  režissööri Andrew Dominik´i  filmis “Räpane  amet”(“Killing them softly”). Kuid punasel vaibal nägi Brad Pitt välja suurepärane nagu alati – naeratades viisakalt ja naljatades.

Paparatsodel, tundub, ei olnud midagi selle vastu, et Brad Pitt filmifestivalil neid vältida üritas. Meediani on lekkinud kuuldused tema  pulmadest koos Angelina Joliega ning tänu sellele on ajakirjanikud pidevalt piiranud kuulsat paari küsimustega pulmade kohta.

Siiski, festivali ajal, ei saanud näitleja vältida küsimusi tema isikliku elu kohta, ning tundus, et tal oli lausa hea meel vastata, et hetkel pulmi ei toimu: "pulmade kuupäeva pole veel kindlaks määratud... Loodan, et see juhtub siis, kui USA-s on legaliseeritud samasooliste abielud” kommenteeris näitleja.

Kuulus paar on tuntud ka selle poolest, et toetavad aktiivselt samasooliste suhteid ja püüavad õigustada taolisi suhteid USA-s. Nad on korduvalt väljendanud, et nad ei abiellu seni, kuni seadus, mis lubab samasoolistle abielluda, võetakse vastu.

Mitte ainult Brad Pitt ei kritiseeri USA poliitikakujundajaid ning sostiaalset süsteemi, vaid ka tema uus film “Räpane amet”, mille tegevustik toimub 2008. aasta majanduskriisi oludes ning lõpeb sõnadega: "Ameerika – see ei ole riik, vaid räpane äri."

Paradoksaalne, aga majanduskriis mõjus kõige rängemalt gängsteritele, röövides neilt ebaausalt teenitud raha.  Ebaseaduslikud mängud on ainukesed järelejäänud kasuallikad selles varimajanduses.  Kui aga maffia kontrollitud pokkerimängus toimub röövimine, saadavd maffiabossid mängu oma ässa – julma rõhuja Cogani, keda mängib Brad Pitt.

Filmi on juba võrreldud Martin Scorsese filmidega “Omad poisid”(“ Goodfellas”)ja Kasiino. Ka kriitikud pole kadedad ja on nimetanud seda stiilseks gängsterifilmiks ning ka publik avaldab oma tunnustust sotsiaalvõrgustikes. IMDB.com leheküljel on vaatajad hinnanud filmi kõrge 8-ga 10-st. Sügisel toimub ka filmi ametlik esilinastus USA-s ning samal ajal esilinastub film ka Eestis.

 GPI info

  

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster