INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
17. september 2019

Uudised

L’Oréal Paris’ uus reklaamnägu on 18-aastane ungarlanna Barbara Palvin  14.02.2012
Theresa Tarum
BARBARA_PALVIN_1_093453.jpg

L'Oréal Paris’ värskeimaks kõneisikuks nimetati Budapestist pärist 18-aastane Barbara Palvin, kelle karjäär maailma moelavadel on olnud kiire. Palvinit saab näha juba veebruaris L'Oréal Paris’ uue kauapüsiva huulepulga Rouge Caresse reklaamides.
L'Oréal Paris’ globaalse brändijuhi Cyril Chapuy sõnul võlus neid Palvini enesekindlus, suurepärane huumorimeel ning loomulikult tema uudne ning elegantne ilu. „Barbara on oma generatsiooni üks potentsiaalsemaid modelle. Kõigest 18-aastasena vallutab ta maailma moelavasid ning üllatab oma energia, huumorimeele ning küpsusega. Mul on tohutult hea meel, et Barbara otsustas liituda L'Oréal Paris’ saadikute perekonnaga,” rääkis Chapuy.
Barbara Palvinit märgati esmakordselt tema kodulinna Budapesti tänaval, kus kõigest 13-aastane Barbara jalutas oma emaga. Barbara tormiline tähelend moemaailmas on lennutanud ta tänaseks mitmete kuulsate moeajakirjade esikaantele ning paljude tuntud moeloojate moeshow’dele (nt Prada, Louis Vuitton, MiuMiu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro, Chanel, Christopher Kane, Jeremy Scott, Vivienne Westwood, Etro).„See on nagu muinasjutt.
Mul on tõeliselt hea meel, et saan peagi kuuluda L'Oréal Paris’ rahvusvahelisse saadikute perekonda, kõrvuti maailmakuulsate iluikoonidega nagu Gwen Stefani ja Claudia Schiffer. Mulle väga meeldib kosmeetikat kasutada ja mulle valmistab suurt headmeelt, et mind on valitud just Rouge Caresse reklaamnäoks. Minu arusaam ilust ühtib L'Oréal Paris’ modernse nägemusega,” rääkis Barbara Palvin.
L'Oréal Paris’l on üle 25 rahvusvahelise kõneisiku, kelle hulka kuuluvad ka Beyoncé Knowles, Gwen Stefani, Claudia Schiffer, Jennifer Lopez, Liya Kebede, Laetitia Casta, Ines de la Fressange, Milla Jovovich, Gong Li, Eva Longoria, Fan Bingbing, Andie MacDowell, Aimée Mullins, Freida Pinto ja Rachel Weisz.

 

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster