INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
17. september 2019

Uudised

ÖKOLOOGILINE JA MUGAV KÕIGE PISEMATELE.  10.01.2012
www.cisionwire.co.ee
untitled_135511.jpg

ÖKOLOOGILINE JA MUGAV KÕIGE PISEMATELE

Mõningad asjad on väga väikeste jaoks tähtsamad kui miski muu! Kõige pisemate-le mõeldud riiete osas paneb Lindexi disainimeeskond eriti suurt rõhku sellele, et kõik kollektsiooni aspektid oleksid vastsündinu jaoks võimalikult head.
„Väga tähtis on näiteks riietuseseme funktsioon: rõivast peab olema kerge selga panna ja seljast võtta. Beebiriiete väljatöötamisel jälgime alati, et materjalid olek-sid pehmed ja näeksid vastsündinute seljas kenad välja,” räägib Lindexi kollekt-siooni Hello Baby sisseostja Karin Åkesson.
Suurt rõhku pannakase ka sellele, et riided oleksid mugavad, ning „mugav“ tä-hendab Lindexis seda, et kollektsiooni materjal on 100% ökoloogiline puuvill, mis hingab ja on beebi õrna naha vastu leebe. Tähelepanu pööratakse ka rõivaste de-tailidele: ei mingeid hõõruvaid ja ärritavaid servi ja õmblusi.
Lindexi uus kollektsioon Hello Baby on mõeldud mõlemale soole: ilus muster ja to-redad värvid sobivad nii väikestele poistele kui ka väikestele tüdrukutele. Kevadel kombineeritakse põhivärve valget ja helehalli selliste puhaste värvidega nagu mu-ruroheline, taevasinine, punane ja kollane. Kollektsiooni kuuluvad pid?aamad ja tunked ning kõik vahepealne, kaasa arvatud sellised juurdesobivad aksessuaarid nagu mütsid, sokikesed, pudilapid ning ilus  pehme väike tekk. Kollektsioon Hello Baby sisaldab kõiki rõivaid, mis riietavad beebi mugavalt pealaest jalatallani.

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster