INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
17. september 2019

Uudised

ILUSAD LOOMULIKUD RINNAD made in VILLA MEDICA.  02.11.2011
Aili Lindmäe
shutterstock_74510365_140139.jpg Naiste soov ilusate loomulike rindade järele on jätkuvalt soovunelm number üks ja rindade suurendamise operatsioon on seetõttu üks nõutavamaid plastikakirurgilisi protseduure. Selleks kasutatakse einevaid (põhiliselt silikoonist) implantaate-proteese, kuid kuna proteesidega suurendamisel on rida puudusi (implantaaat on võõrkeha ja sellega seonduvad vastureaktsioonid keha poolt, tüsistused nagu kapsli moodustumine ja implantaadi pöörlemine võivad rikkuda operatsiooni tulemuse, operatsiooniarmid reedavad meditsiinilist sekkumist jme.), siis on otsitud uusi võimalusi, mis oleksid vabad mainitud puudustest. Veel paar aastat tagasi kinnitasin, et rindade suurendamisel töötab vaid implantaadiga suurendamine.
Ja nii see oligi. Eelmise aasta lõpust alates on aga Eestis uus meetod, mis maailmas juba populaarsust kogunud ja mille abil saab rindu suurendada implantaate kasutamata - oma rasva siirdamisega. Ka varem siirdati rasva, ses mõttes ei ole tegemist üleööleiutisega, kuid eelnevate meetodikate miinuseks oli see, et siirdatud rasv imendus kehast kiiresti ja siirdada sai vaid väga väike kogus rasva korraga.
Meetod, mis oli edukas näo kortsude täitmiseks, ei olnud seda rindade suurendamisel. Tänaseks on tehnikaid täiustatud, võttes appi patenteeritud seadeldise Brava (vaakumpump), mille kasutamise järgselt on võimalik rinda viia juba suurem hulk rasva ja tagada ka suurema hulga rasvarakkude ellujäämine operatsioonijärgsel perioodil. Selle meetodi kõige suuremaks plussiks on see, et puuduvad armid ja rind on loomulik, puudub võõrkeha (implantaat), mis tegelikult on tülikas ja millega terve elu tuleb arvestada (üldjuhul ka välja vahetada).
See on ainus tõsiseltvõetav lahandus ka vähi või mingi muu probleemi tõttu eemaldatud rinnaga naiste rinna taastamiseks ja arvestatav meetod rindade kuju korrigeerimisel ja erineva suurusega rindade ühtlustamisel. Meetod ei sobi aga neile, kes on ülisaledad (rasvkude praktiliselt puudub) ja ihkavad olemasolevast tunduvalt suuremaid rindu ja kui taotluseks ei ole loomulik lõpptulemus. Rasvaga rindade suurendamine avab suuremad võimalused ka väga saledatele naistele. Kuna saledatel praktiliselt rasvkude puudub siis on ka rind paljudel juhtudel olematu. Rinna suurendamisel implantaadiga on tulemus aga ebaloomulik isegi väikese implantaadi paigaldamise puhul, sest implantaadi piirjooned markeeruvad läbi naha.
Ja seda isegi siis kui implantaat saab paigaldatud rinnalihase taha, sest alumine osa implantaadist jääb katteta ja katsumisel on see liigagi hästi tuntav. Selleks, et oleks implantaadi polsterdamiseks materjali, tuleb kehakaalu pisut kasvatada. Protsess on mitmeetapiline ja võtab aega rohkem, kui rinna suurendamine ainult implantaadiga kuid tulemus tasub ennast ära. Operatsioonijärgset perioodi ei saa võrreldagi implantaadiga rinna suurendamise järgse taastumisperioodiga, sest vaevused peaaegu puuduvad. 3D Brava rasvasiirdamise meetodit võime nimetada "kaks ühes" operatsiooniks (rasvaimu ja rindade suurendamine).
Keha modelleerimine rasva ümberpaigutamisega ühest kohast teise võimaldab saavutada teil oma unistuste figuuri ja on seetõttu klientidele väga meeltmööda. Üksikasjalikumat informatsiooni kogu protsessi kohta saate meie kodulehelt www.villamedica.com
Mida täpsemalt aga kujutab endast ette rindade suurendamine oma rasvaga just teie puhul, seda informatsiooni saate siiski juba personaalsel konsultatsioonil. Loomulikult teeme jätkuvalt ka rindade suurendamise operatsiooni implantaatidega, juhul kui kliendid seda erinevatel põhjustel soovivad. Siiski kuulub meie eelistus uuele meetodile, kuna annab paremad ja loomulikumad tulemused (armita ja võõrkehata), oluliselt vähem on tüsistusi, ei vaja kordusoperatsiooni. Juhtudel aga, kus implantaate ei saagi kasutada ,on vaid Villa Medica erakliinikul võimalik pakkuda kliendile lahendus.
 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster