INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. august 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  18.02.2010
killukesed_221720.jpg

*Kalifornias elava Holger Schuberti sooviks oli imetleda oma autot kogu aja. Seetõttu pargib ta oma uhke sportauto Ferrari 512 BB aukohale, mis asub elutoas raamaturiiuli ja teleka kõrval. Elamine aga asub korrusmaja kolmandal korrusel. Omapärane garaaž tuleb varsti lammutada, sest naabrid survestavad Los Angelesi linnavõime, et nood tühistaks Schubertile väljastatud kaldtee kasutusloa, millega mees oma luksuskaarikuga iga kord 3dale korrusele sõidab ja sealt ka alla tuleb.

 *Inglise pere jättis oma 18 miljonit maksva lukshäärberi üheks õhtuks 16-aastase poja käsutusse, et ta saaks paar sõpra külla kutsuda. Vanemad andsid latsekesele veel tsirka 370 krooni raha, et ta võiks midagi nosimist osta. Poiss kiitis ja niipea, kui auto tuled olid silmapiiril kadunud, vallutas maja 100-liikmeline noortekamp. Rahvas oli kogunenud vihje peale, mille perepoeg oli jätnud oma Facebook kontole. Ja siis läks andmiseks: mööbel visati akendest välja õue, lühtrid löödi tükkideks, pere autod löödi lömmi. Kohale pidi kutsuma 6 politseipatrulli ja kaks kiirabiautot enne kui kontrolli alt väljunud popcorni-õhtu taas rööbastesse loksus.

 *Saudi-araabia ei taha ametisse nimetada Pakistani uut suursaadikut Akbar Zebi, kuigi tal on seljataga pikk ja laitmatu diplomaadi karjäär. Põhjus selles, et härra nimi tähendab araabia keelest suurt peenist. Zebi on varem üritatud suunata Bahreini ja Araabia Ühendemiraatidesse, kuid ka need katsed on luhtunud nimeprobleemi tõttu.

Foto: All Over Press

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster