INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. september 2019

Uudised

Kirevaid kilde laiast maailmast  26.01.2010
casino_103428_kild_165528.jpg

*Ennustatakse, et Inglismaad tabab sel sügisel beebibuum ja seda pikka aega kestnud pakase tõttu. Koju jäävatel paaridel on jäänud tavalisest rohkem aega voodilinad ulguma panna, mille tulemus peaks olema nähtav sügise paiku. Uuringutes on varemgi selgunud, et seal kus paugub pikemat aega pakane või on kadunud elekter, on perelisa kerge tulema.

 *Minnesotas töötav uroloog Erol Uke ei tohi enam lõikusi teha, sest ta eemaldas patsiendilt vale munandi. Ühel teisel patsiendil võttis ta tükikese pankreasevähist, kuigi pidi selle võtma munandilt. Käpard võib siiski tagasi opisaali pääseda, kui ta suudab ametnikele tõestada, et temast on seal rohkem kasu kui kahju.

 *USAs Ohios elaval veterinaaril Melanie’il ja tema abikaasal on eriline ülalpeetav. Nimelt Dillie-nimeline põder, kelle proua adopteeris siis, kui looma ema ta hülgas. Nüüd elab sõraline luksuslikku elu,solistades pere basseinis ja süües ära nende lemmiktoidud nagu pasta ja jäätise. Magab aga Dillie koos oma adoptiivvanematega nende abieluvoodis. Põder kavatsetakse loodusesse tagasi lasta, siis kui ta on veidi vanem.

Foto: All Over Press

 

Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster